Özel Yüzme Dersi

Kulüp Su Akua Spor Kulübü
Kulüp Tescil No Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02044 Tescil numaralı resmi kuruluştur.
Çalışma Yerleri Galatasaray Yüzme Havuzu & Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu
Gerekli Testler HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam idrar tahlili.
Gerekli Malzemeler Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.
Ödeme Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile
Eğitmenlerimiz Spor akademisi mezunu & yüzme antrenörlük belgesi bulunan kişilerden oluşur.

 

ÖZEL YÜZME DERSİ KİMLER ALMALI?

Özel Yüzme dersi almadan önce araştırmanızı iyi yapmanız gerekmektedir. Özel Yüzme dersi eğitmeni seçimi önemlidir. Eğitmen seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar önemlidir. Antrenörlük belgesi var mı? yada spor Akademisi mezunu mu? yani yeterlilik belgesi var mı? Daha önce yetişkinlere veya Çocuklara bire bir eğitim vermiş mi? Kaç yıldır Yüzme eğitimi tecrübesi var gibi sorulara cevap bulmanız gerekmektedir. Özel yüzme dersi uzmanlık ister. Özel Yüzme Kursu alırken yüzme Antrenörü suya girmeli, Hareketleri göstermeli ve Model olmalı ve en önemlisi emniyetiniz için Antrenörün suda olması gerekmektedir,eğer bunları yapmıyorsa, Özel Yüzme dersi  yeterli olmayacaktır. Antrenörünüz sizin Psikolojinizi çabuk çözmelidir.

Özel yüzme Kursu kimler almalıdır. Su korkunuz çok fazlaysa, Daha önce boğulma tehlikesi atlatmışsanız, Panik atak varsa,Özel Yüzme dersi almalısınız. Tabi ki Özel Yüzme dersi yüzme öğrenmenin kısa yoludur. Özel Yüzme dersi her zaman performans olarak daha etkilidir. Öğrenme açısından daha kısa zamanda yüzmeyi öğrenmiş olacaksınız. Özel Yüzme dersi , Gurup derslerine göre Ücreti biraz fazla olabilir,  ancak daha etkili bir yöntemdir.

 

ÇALIŞMA YAPTIĞIMIZ HAVUZLAR

Point Hotel Havuz
Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Programı
Anadolu Yakası
Taksim Point Hotel – Yüzme Havuzu
Avrupa Yakası


ÖZEL YÜZME DERS PROGRAMI & FİYATLARI

KİŞİ SAYISI DERS SAYISI ÜCRET
1 KİŞİ 8 800 TL
2 KİŞİ 8 1200 TL

NOT: Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur. Kendi Yüzme havuzunuzda yada sitenizdeki havuzunuzda


 

Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu Programı

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

 

 


 

ÖZEL YÜZME DERSİ İÇERİĞİ

  • Özel Teknik Yüzme kursu
  • Stil Eğitimi İçin Özel Yüzme dersi
  • Fizyoterapi amaçlı Özel Yüzme kursları
  • Özel Yüzme Kursu, Su üzerinde durma dersleri
  • Suya dalış ve atlama teknikleri dersleri( Balıklama Atlama kursu )
  • Eğitmen nezaretinde sportif amaçlı Özel Yüzme kursları
  • Kondisyon kazanma ve kalori yakarak zayıflama amaçlı Özel yüzme Kursu Antrenmanları.
  • Skolyoz, Bel fıtığı, Omurgadan kaynaklı rahatsızlıklar vb. durumlarının iyileştirilmesinde ve suyla terapi alanında; Eğitmen nezaretinde çalışmalar yapılmaktadır.

 

ÖZEL YÜZME DERSİ ARAŞTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Öncelikle Özel Yüzme kursu programlarını araştırırken ;  Özel Yüzme Kursu hakkında genel bilgisini , verdiği hizmetleri araştırmak gerekir. Özellikle günümüzde ticari boyutu yüksek olan kurs sistemlerini iyi ayırmak gerekir. Bu yüzden Yüzme kursları yada spor kursları hakkında araştırma yaparken , bu kursun eğitime verdiği hizmetleri iyi incelenmelidir. Kurslar Ticari mi ? yoksa eğitime hizmet eden bir spor kulübü mü? araştırması iyi yapılmalıdır.

Kulübümüz 23 yıllık tecrübemiz ile, Özel Yüzme Kursu eğitimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek ve Yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza yaptırmak ve özellikle yarının büyükleri olacak çocuklarımıza yüzme sporunu sevdirmek onları hem fiziki yönden hem de sosyal yönden geliştirmek için AQUA YÜZME KULÜBÜ olarak en önemli amacımızdır.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 İstanbul da çalışmalarını hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında Olimpik yüzme havuzunda alabileceğiniz Özel yüzme dersleri 2017 – 2018 yılı çalışmalar Uzman Antrenörler nezaretinde birebir Özel yüzme kursu başladı. Yeni geliştirilen sistemle Özel yüzme dersi ile yüzmeyi kısa sürede öğreneceksiniz. Yüzme bilmeyen kalmasın, sizde yüzmeyi bu kurslara katılarak öğrenin.
Öze Yüzme Kursu alırken dikkat etmeniz gereken İstanbul Özel yüzme dersi bazı konuları sizlereİstanbul Özel yüzme dersi  anlatmak isterim. Kaliteli Bir ders almak istiyorsanız Eğitim veren İstanbul Özel yüzme dersi antrenörünüzü iyi araştırın Tecrübeli İstanbul Özel yüzme dersi olup olmadıklarını kaç yıldır İstanbul Özel yüzme dersi veriyor gibi. İstanbul da özel ders veren, biraz yüzmüş kişiler de bu İstanbul Özel yüzme dersi eğitimi verebiliyor.İstanbul Özel yüzme dersi dilerseniz Galatasaray Ergun Gürsoy İstanbul Özel yüzme dersi Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda… Yüzme ehli İstanbul Özel yüzme dersi Antrenörler İstanbul Özel yüzme dersi eşliğinde yapıldığında bel fıtığını İstanbul Özel yüzme dersi tedavi eden İstanbul Özel yüzme dersi yüzme kursları, en önemlisi de Özel yüzme kursu, Kursları, dersleri alarak İstanbul Özel yüzme dersi tekniğinizi düzeltmek.İyi bir İstanbul Özel yüzme dersi  yöntem ile yüzme kursları, herkese öneriliyor. Özel yüzme kursu İstanbul Özel yüzme dersi hocanızı iyi seçin yanlış kişilerden
GALATASARAY, İstanbul Özel yüzme dersi sakatlar özel yüzme dersi,ise suyun yarattığı  İstanbul Özel yüzme dersi  destekle, Yüzme MALZEME  İstanbul Özel yüzme dersi OLARAK  İstanbul Özel yüzme dersi  BONE ;MAYO,GÖZLÜK,kursu İstanbul kaslarını ve özel yüzme dersi,eklem yerlerini incitmeden rahatça kalori Yüzme kursu İstanbul özel YETİŞKİN,Çocuklar Yetişkin yüzme dersi, motive   İstanbul Özel Yüzme dersi  etmek için  İstanbul Özel yüzme dersi hareketlerinden  İstanbul Özel yüzme dersi övgü ile söz yüzme kursu İstanbul, İstanbul Özel yüzme dersi edilmelidir.Özel yüzme dersi, Daha karmaşık  İstanbul Özel yüzme dersi aktiviteleri Yüzme kursu başladı. İstanbul Özel yüzme dersi yapabileceklerdir. Fiziksel gelişim, İstanbul Özel yüzme dersi Kadıköy ve Üsküdar
Ulaşımı   İstanbul Özel Yüzme dersi   kolay yüzme havuzları yüzme kursları Maltepe, Kadıköy    İstanbul Özel Yüzme dersi  kayıt programı    İstanbul Özel Yüzme dersi  kalıplaşmış yüzme eğitimi dışında    İstanbul Özel Yüzme dersi  direkt sonuca   İstanbul Özel Yüzme dersi   varan yüzme kursu programları    İstanbul Özel Yüzme dersi  profesyonel yüzme kursu yüzme öğrenme püf    İstanbul Özel Yüzme dersi   noktaları nelerdir    İstanbul Özel Yüzme dersi  edilir yüzme kursuna başlayanlar her zaman   İstanbul Özel Yüzme dersi   memnun
Araştırma     İstanbul Özel Yüzme dersi   yaparken bazı     İstanbul Özel Yüzme dersi   konulara dikkat     İstanbul Özel Yüzme dersi   etmeniz gerekmektedir. Yüzme kursuna yada özel yüzme dersine gitmeye     İstanbul Özel Yüzme dersi   karar verdiğinizde,     İstanbul Özel Yüzme dersi   gideceğiniz yer, bir Kulüp yada     İstanbul Özel Yüzme dersi   kurum olmalıdır.     İstanbul Özel Yüzme dersi    yüzme kurslarını veya Özel yüzme derslerini kaç yıldır     İstanbul Özel Yüzme dersi   yapıyorlar, Eğitmenlerin     İstanbul Özel Yüzme dersi   yeterlilik belgesi var mı     İstanbul Özel Yüzme dersi   diye sorgulamanız     İstanbul Özel Yüzme dersi   gerekiyor.
çektiği gibi      İstanbul Özel Yüzme Kursu  denizde     İstanbul Özel Yüzme Kursu   ilk defa yüzme kursu veren bir      İstanbul Özel Yüzme Kursu  kulüp     İstanbul Özel Yüzme Kursu   olmuştur.      İstanbul Özel Yüzme Kursu  Tabi ki şimdiden görebilmekteyiz,      İstanbul Özel Yüzme Dersi   Ancak bunda şaşıracak      İstanbul Özel Yüzme Kursu  hiç bir şey olmamakla beraber kursiyerlerimizde      İstanbul Özel Yüzme Kursu  yüzmeyi öğrendikten sonra şu soru akıllarına     İstanbul Özel Yüzme Kursu   gelmektedir.
Sağlık    İstanbul Özel Yüzme Dersi    için Yüzme çalışmalar alırken,     İstanbul Özel Yüzme Dersi   Öncelikle yüzme suyu kalitesinin     Kulvar ve  depar  atlayış İstanbul   Özel Yüzme Dersi    herhangi bir risk    İstanbul Özel Yüzme Dersi    oluşturup oluşturmadığına     İstanbul Özel Yüzme Dersi   bakmak gerekir.    Yüzme malzemeleri
İstanbul Özel Yüzme Dersi   Bunun için havuz suyunun    İstanbul Özel Yüzme Dersi    kalitesinin yapılacak     Özel Yüzme Dersi   gerekli  Özel Yüzme Dersi  testlerle    İstanbul Özel Yüzme Dersi    izlenmesi     İstanbul Özel Yüzme Dersi   gerekmektedir.
,  İstanbul, olarak  Özel Yüzme Dersi  yapan Yüzme   Özel Yüzme Dersi malzemeleri, kişilerde   Özel Yüzme Dersi  faydası Özel yüzme dersi, kanıtlanmıştır. Günümüzde Özel yüzme dersi, Olimpiyat, Dünya ,   bunlar sırası ile Yüzme kursu, Kelebek,Serbest   Özel Yüzme Dersi Yüzme dersi İstanbul,   Özel Yüzme Dersi  sitil, Yüzme kursu, Kurbağalama ve Sırt üstü   Özel Yüzme Dersi yüzme tekniğidir. Yüzme kursuna   Özel Yüzme Dersi başladığınızda Yüzme kursu, önce diğerlerine göre
This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir