Aquakamp Yaz Kampı, Gençlik Kampı, Yaz Okulu, Yüzme Kursu, Jimnastik Kursu, Özel Yüzme Dersi gibi hizmetlerimizden biri ya da bir kaçı hakkında bilgi almak ve sınırlı olan kontenjanlarımız arasında kendinize yer edinebilmek için online kayıt formunu doldurmanız yeterli. Doldurduğunuz kayıt formundan sonra size ulaştığımızda, yalnızca kaliteli hizmetin keyfini çıkarmak düşüyor payınıza.

Online Kayıt Formu

Aşağıdaki Online Kayıt Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YAZ KAMPI YERİ

Antalya – Kemer / Çamyuva yaz kampı

Türkiye‘nin en güzel sahil şeridinde , Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva da yaz kampı bulunmaktadır. Kampçılar AQUA KAMP alanında konaklayacaklar. 10 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Bungalovlardan oluşan konaklama alanı çocuklarımızın severek zaman geçireceği özel hazırlanmış bir alandır. Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve İngiliz Atı, Yüzme Havuzu, Okçuluk alanı bulunmaktadır.

Yaz Kampı Tesisileri

Yaz Kampı merkezi Antalya‘ya 35 km. Hava alanına 50 Km. mesafededir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, Klima ve Tv mevcuttur. Kampçılar Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklar.

Aquakamp olarak Kampçıların her türlü istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız online kayıt formu tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaksınız.

Ücrete Dahil Olanlar

Tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri), beş çayı ve kurabiyesi, online kayıt formu çamaşırhane hizmetleri, İngilizce pratik dersleri,  Spor Aktiviteleri,  Sosyal ve sportif faaliyetlerin araç ve gereçleri, geziler, sağlık hizmetleri (Gençlik Kampı reviri imkanıyla), güvenlik ve denetim, AQUA Tişörtü, Gençlik kampları Ücrete dahil olan hizmetlerdir.

Ücrete Dahil Olmayanlar

Gidiş – Dönüş yol ücreti, Uçak bileti, online kayıt formu Otobüs bileti, Kamp revir imkanlarını aşan ilaçlar ve sağlık hizmetleri, su sporlarında; jet ski ve paraşüt Gençlik Kampları, Ücretine dahil olmayan hizmetlerdir.

DALIŞ EĞİTİMİ

Kampçılar ilk kez su altının büyülü dünyası İle tanışacaklar. Kampçılar, Temel dalış Eğitimi Olan  Teorik ve Pratik bilgileri aldıktan sonra Su altının büyülü  Dünyasını Keşfetmek için hazır hale gelmiş olurlar. Dalış malzemeleri  olan ( A, B, C, Ekipmanı )  yani PALET,  MASKE,  ŞNORKEL ‘i nasıl kullanması gerektiğini  ve Dalışla ilgili tüm Temel Prosedürleri öğrenmiş olacaklardır. Kampçılar Önce Teorik , Sonra Tüplerle Havuzda yapılan  test dalışı İle Deniz dalışı öncesi Hazır duruma gelir. Sonraki adım ise, Artık  deniz dalışıyla programını tamamlar. Su Altında yapılan Çekimler Kampçılara birer kopya olarak verilir.