YAZ OKULU

Çocuklarımıza bütün bir kışın sıkıcı havasını atmak için olanak tanıyan yaz okullarımız 1994 yılından bu güne uzman kadromuzla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. AQUA yaz okulu sayesinde unutulmaz bir yaz tatili fırsatı yakalayan çocuklar doğa ile iç içe olup aynı zamanda sportif ve sosyokültürel etkinliklerle gelişimlerini desteklemektedirler. Yaz okulu eğitim alanlarımızdan başlıcaları yüzme, basketbol, tenis olup branşlarında uzman eğitmenlerle yaz boyunca eğitim faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

AQUA Yaz Okulu çocuklarımıza tam da ebeveynlerin arzu ettiği şekilde hem şehirde hem de doğa ile iç içe yaz tatili yaşatırken bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmeleri için hazırladığımız programla onların eğlenirken öğrenme yolu açıyoruz. Aynı zamanda yaz okulu çocuklarımızın kendine güvenen, sosyal bağları kuvvetli, ruhen ve bedenen sağlıklı, kendini iyi ifade edebilen bireyler olmaları için neredeyse olmazsa olmaz niteliği taşımaktadır.


Yer : Altunizade Şevket Aktalay izci Okulu (Öğretmen Evi yanı)

Yaş grubu : 05 – 12 Yaş

Kontenjan: 100 Kişi

 

YAZ OKULU DÖNEMLERİ

I.Dönem : 12 Haziran – 14 Temmuz 2017 (4 Hafta)

II.Dönem : 17 Temmuz – 11 Ağustos 2017 (4 Hafta)

III.Dönem : 14 Ağustos – 25 Ağustos 2017 (2 Hafta)

 

YAZ OKULU DÖNEM ÜCRETLERİ

Tam Gün Programı : 1.250 TL

Yarım Gün Programı : 800 TL  KONTENJANLAR DOLDU!!

NOT: Yaz okulları için verilmiş fiyatlarımız günceldir, Fiyatlara servis ücreti dahil değildir!

 

SEÇMELİ BRANŞLAR

1.SEÇENEK: Basketbol + Yüzme

2.SEÇENEK: Tenis + Yüzme

NOT: çocuklarımız  yukarıda ki seçeneklerden sadece 1 tanesini seçebilirler!

 

TAM GÜN PROGRAMI

SAAT PAZARTESi SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
09:00-09:30 Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma
09:30-10:45 izcilik – Kampçılık Hoby Futbol Resim Okçuluk izcilik –  Kampçılık
10:45-12:00 ingilizce Satranç ingilizce El işi – Müzik ingilizce
12:00-12:30 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
13:30-14:45 Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme
15:15-16:30 Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol
15:15-16:30 Tenis Tenis Tenis Tenis Tenis
16:30-17:00 Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme
16:30-17:00 Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş

 

YARIM GÜN PROGRAMI

 
SAAT PAZARTESi SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
12:30-13:00 Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma
13:30-14:45 Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme
15:15-16:30 Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol
15:15-16:30 Tenis Tenis Tenis Tenis Tenis
16:30-17:00 Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme
16:30-17:00 Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş

NOT: Yaz Okulu kapsamında verilen Yarım Gün programında ETüT Faaliyetleri ve iNGiLiZCE eğitimi yoktur!

+ Yüzme Eğitimi istek Vakfı Belde okulları Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda yapılmaktadır.

+ Tenis Topu, Basket Topu, Yüzme Tahtaları, Çadır, Ok, Hedef tahtası vb. spor malzemeleri AQUA Kamp yaz okulları tarafından karşılanacaktır.

Gerekli Testler : Aşı kartının fotokopisi, yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve tam idrar Tahlili getirmeniz gerekir.

Getirilecek Malzemeler : Havlu, Terlik, Mayo, ve yüzücü gözlüğü getirmeniz gerekir.

 

YÜZME

çocuklarımız yüzmede yaş guruplarına ve seviyelerine göre 6 – 7 kişilik guruplara ayrılacaktır. Yüzme temel tekniklerinin yanı sıra performans gurupları oluşturularak eğitim verilecektir. Yüzme eğitimi basamaklamalı bir şekilde 4 branş olarak (Serbest Stil, Kelebek Stil, Kurbağalama ve Sırtüstü) verilir.

 

BASKETBOL

Basketbol eğitiminde çocuklarımız yaş grubu olarak 10 kişilik gruplara ayrılır. Her gruba 1 basketbol koçu ve yardımcı antrenör eşlik eder. Temel teknikler (Top tutma, Top sürme, Pas verme, Dripling vb) uygulanarak bu becerileri geliştirilir.

 

TENİS

Tenis Eğitiminde çocuklarımız yaş grubu olarak 6 – 7 kişilik gruplara ayrılır. Her gruba 1 tenis antrenörü ve yardımcı antrenör nezaretinde, temel teknikler olan (Forehand, Backhand, Raket tutuşu, Top sektirme vb) çalışmalarla tenis sporunu geliştirmeleri sağlanır.

 

İZCİLİK, KAMPÇILIK, OKÇULUK & ETÜT

Yaz okuluna katılan çocuklarımız doğa ile baş başa yeşilliklerle dolu bir ortamda izcilik, Kampçılık, Çadır kurma, Hobi Futbol, Resim, Satranç, Müzik, Animasyon ve Yarışmaların olduğu aktiviteleri yaparlar.

 

İNGİLİZCE

Yaz Okulları, gün içinde diğer sosyal ve sportif faaliyetlerin yanı sıra uygulamalı ingilizce Eğitiminin de gerçekleştiği bir yerdir. Aktif öğrenme planıyla öğrencilerimiz kendi yaş grupları içerisinde konuşarak, aktif şekilde öğrendiklerini taze tutma olanağı kazanırlar. Dönem boyunca alacakları yaklaşık on saatlik ingilizce eğitimi hem okul döneminde öğrendiklerini pekiştirmelerine yardımcı olacak hem de yeni bilgileri eğlenerek öğrenmelerini sağlayacaktır.

 

EĞİTMENLER

Yaz Okulları projesi dahilinde AQUA Kamp olarak eğitmenlerimizi titizlikle seçtiğimiz için her bir eğitmenimiz gerekli pedagojik formasyon donanımına sahip, eğitim programımızı başarıyla tamamlamış eğitmenlerdir. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız eğitmenlerimiz kendi alanında ihtisas yapmış, spor akademisi mezunu kişiler olmakla birlikte çocuklarınızı rahatlıkla emanet edebileceğiniz duyarlılığa sahip kişilerdir.

Yaz Okulları olarak çocuklarınızın her konuda özel çocuklar olarak yetişmeleri  için gösterdiğimiz özeni en çok da bu alanda da gösterdiğimizin altını çizmek isteriz.

 

BESLENME

Yemek menüsünün hazırlanması aşamasında göz önünde bulundurulan ilk aşama kalite onayı almış markaların kullanımıdır. Sonrasında çocuklarımızın ihtiyacı olan enerjiyi sağlıklı ve düzenli şekilde almaları için menülerimiz diyetisyen hocalarımız tarafından hazırlanır ve dönemlik yemek listesi olarak tarafınıza iletilir.
Yaz okulları yemekleri, anlaşmalı olduğumuz catering firması yapar ve tabldot olarak servis edilir.

 

ULAŞIM

Yoğun tempoda çalışan ebeveynler için çocuğunu evden alıp tekrar eve teslim edecek olan servis hizmetimiz mevcuttur.  Servisimizde hostes bulunmaktadır.
Servis ücreti Yaz Okulları ücretine dahil değildir.

Servis yapılacak semtler aşağıdaki yerler ve civarıdır:
Kadıköy, ümraniye, üsküdar, Çekmeköy , Ataşehir, Bağdat Caddesi, Göztepe, Bostancı, Boğaz hattı

 

YAZ OKULU FAYDALARI

Yaz okullarında çocuklar aynı amaç için bir araya geldikleri diğer çocuklarla bir arada yaşayarak birbirine destek olur ve arkadaşlık kavramının önemini kavrar. Geliştirdiği Bağlarla birlikte kendini daha rahat ifade edebilen çocuklar ruhsal gelişimlerinde diğerlerinden hayattaki başarıları adına bir sıfır önce olurlar. Böylece özgüven ve sorumluluk duygusu karakterlerinin ayrılmaz parçası haline gelir. Aynı zamanda yaz okulları imkanıyla doğa ile iç içe yapılan faaliyetler çocuklarımıza doğa sevgisi aşılar, maceracı ve araştırmacı yönlerini ortaya çıkarır.

çocuklarımızın sosyal, duygusal, bilişsel ve bedensel gelişimlerini  esas amaç olarak edinen yaz okulları aynı zamanda çocuklarımız için anlatılabilecek, maceralı, eğlenceli ve tatlı bir anı olacaktır.
Bir ebeveyn  olarak böyle bir fırsattan çocuklarımızı mahrum bırakmayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kışın eğitici ve öğretim sezonu  AQUA SPOR KULÜBÜ, biterke tatil başlıyor. çocuklarınızın  yaz spor okulu İstanbul,  eğitim alanında yaz okulu, ilgi ve yeteneklerini  yaz spor okulu İstanbul,  ortaya çıkaran istanbul yaz spor okulları,Karne hediyesi olarak çocukları 2017 Yüzme yaz okulu, basketbol yaz spor okulu, spor malzemeleri  yaz spor okulu İstanbul,  kampçılık yaz okulu, ingilizce yaz okulları,  guruplar 10 kişi olacaktır. AQUA SPOR KULÜBÜ, tenis yaz okulu, satranç, eğitsel  yaz okulu İstanbul,  oyunlar yaz spor okulu,çalışmalarına  yaz spor okulu İstanbul,  katılmalarını sağlamak, AQUA SPOR KULÜBÜ, bedensel yaz okulu, ruhsal ve düşünsel anlamda çalışmalar istanbul yaz spor okulu, gelişimlerine  yaz spor okulu İstanbul,  katkıda istanbul yaz okulu, bulunmak amacındadır. İstanbulda Kadıköy, Üsküdar,Ümraniye, Özellikle doğayla yaz spor okulu iç yaz , ormanlarda  yaz okulu İstanbul,   bulamayacaklarını  AQUA SPOR KULÜBÜ, Anlatmamız  yaz okulu İstanbul,  gerekir. Kamp kurulan yerde en temel unsur,  yaz okulu İstanbul,  doğaya saygı olmalıdır. Çadır Kampı kurulacak  AQUA SPOR KULÜBÜ, yeri  yaz okulu İstanbul,  seçerken de çevreye zarar  yaz okulu İstanbul,  vermemeye özen  yaz okulu İstanbul,  gösterilecek yer  yaz okulu İstanbul,  seçmelisiniz.Kamp yerinde, Bir diğer dikkat edilecek nokta da Kampa gitmeden hava durumunu  yaz okulu İstanbul,  öğrenmelisiniz. Örnek verecek  yaz okulu İstanbul,   olursak, çadır kurduğunuz  yaz okulu İstanbul,  bölge kampı, çalışmalar  yaz okulu İstanbul,  başvurular Öğrenci  yaz okulu İstanbul,  Neler Kazanır?Çocuklar aynı ortamda İstanbul Yaz Okulu  AQUA SPOR KULÜBÜ, yaşayarak İstanbul Yaz Okulları birbirlerine  AQUA SPOR KULÜBÜ, destek olur ve arkadaşlık  yaz okulu İstanbul,  kavramının önemini İstanbul Yaz Okulu anlarlar.Okullarda öğretilen becerilerle aileler  yaz okulu İstanbul,  de çocuklarının, olmak üzere yerler  yaz okulu İstanbul,   takım ruhu vardır. olduğunu öğretmen ve onu oturmuş, dinleyen  yaz okulu İstanbul,  öğrenciler. unutturmuyor.  AQUA SPOR KULÜBÜ, Yaz spor okulu denince her ne kadar Yaz kampı İstanbul, akla okul öğretmen ve onu  yaz okulu İstanbul,  oturmuş, dinleyen öğrenciler. çocukları  yaz okulu İstanbul,  ve gençler Gençlik kampları İstanbul,gelse de artık okul Gençlik kampları İstanbul, AQUA SPOR KULÜBÜ, öncesi takım  yaz okulu İstanbul,  ruhu çocukları Yaz kampı İstanbul, için de Gençlik eğitimler ve  yaz okulu İstanbul,  yapılan aktivitelerin Yaz kampları, adı altında geçen öğrencilerimizin spor  AQUA SPOR KULÜBÜ, yaparak katıldığı  yaz okulu İstanbul, Ulaşım konusuda Kadıköy,Üsküdar,,öğrenciler kamp kurarak,Ümraniye,Çekmeköy,Ataşehir civarıdır.konusunda,daha fazla fırsatlar kamp ateşi,okçuluk, sunmakta ve onların yeni  yaz okulu İstanbul, arkadaşlar edinmesine  yaz okulu İstanbul, yardımcı,olmaktadır.Yaz okulları  AQUA SPOR KULÜBÜ, çocuklara yeni bir,öğrenme  yaz okulu İstanbul, ortamı sunar ve ,  yaz okulu İstanbul, öğrenciler kamp kurarak,çocuğunuz  yaz okulu İstanbul, bu  AQUA SPOR KULÜBÜ, duruma,yaz spor okulu İstanbul, çocuklarınızın yaz spor okulu, eğitim alanında öğrencilerimizi okul dışı eğitim yaz okulu, ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkaran istanbul yaz spor okulları,Yüzme yaz okulu, basketbol yaz spor okulu, kampçılık yaz okuluYaz okulu İstanbul, Türkiyede okul Spor dışı Yaz okulu İstanbul,eğitim çeşitli şekillerde Yaz Spor okulu İstanbul, olmaktadır.Yaz Okulu denince Spor de Yaz Spor okulu İstanbul,gözümüzün Spor önüne şu bildik Yaz okulu Spor İstanbul,konular gelir.

çocuğunuzu yaz kampı ve Yaz Okulu, toplayacak olan ULUSLARARASI KAMP BİRLİĞİ, personelimizin İngilizce yaz kampı,adını ve iletişim Yaz okulu Spor İstanbul, sağlamamızı isteyecektir. Bazı spor dalları Basketbol ve Yüzme olarakAlternatif olarak, ebeveynler çocuklarına kamp Yaz okulu Spor İstanbul,malzemeleri,doğrudan Yaz Okulu’na eşlik etmek isterse, bunu yapabilirler. Yaz okulu Spor İstanbul, Ayrılış sabahı, Yaz okulu Spor İstanbul,öğrencilere

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro