AQUAKAMP 23. yılında ingilizce Eğitimli Yaz Gençlik Kampları Antalya – Kemer’de kapılarını birkez daha gençler için açıyor.Eğlence, Doğa, Spor, Eğitim, Tatil ve sizleri şaşırtacak sürprizlerle dolu unutulmaz bir Yaz Kampı için 09 – 17 yaş arası Gençlerimizi Aqua Gençlik Kamplarına

Kahramanmaraş Gençlik Kampı

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Kamp Yeri :

Antalya – Kemer / Çamyuva

Gençlik Kampı Türkiyenin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva da bulunmaktadır. Kampçılarımız AQUA KAMP alanında konaklayacaklardır. 10 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Bungalovlardan oluşan konaklama alanı çocuklarımızın severek zaman geçireceği özel hazırlanmış bir alandır. Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve ingiliz Atı, Yüzme Havuzu, Okçuluk alanı bulunmaktadır.

Gençlik Kampları merkezi Antalyaya 35 km. Hava alanına 50 Km. mesafededir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, Klima ve Tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklardır.

Gençlik Kampı olarak Kampçılarımızın her türlü istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Kahramanmaraş Gençlik Kampları Yaş Grubu :

I. Grup : 09 – 10 Yaş
II. Grup : 10 – 11 Yaş
III. Grup : 12 – 13 Yaş
lV. Grup : 14 – 15 Yaş
V. Grup : 16 – 17 Yaş

Not: (Kampçılarımız yaşlarına göre gruplara ayrılacaklardır.)
Gençlik Kampı Kontenjanı : 120 kampçı

 

KAHRAMANMARAŞ ULUSLARARASI GENÇLiK KAMPI PROGRAMI

DÖNEMLER :
I. Dönem : 03 Temmuz – 17 Temmuz 2017  (15 Gün)
II. Dönem : 18 Temmuz – 01 Ağustos 2017  (15 Gün)

Dönem Fiyatımız : 2.750 TL + KDV dir.(KDV %8)

Ödeme Planı: Nakit , Banka Havale ve Taksitli ödeme ile yapabilirsiniz. ücretlendirme ve ödeme yukarıda belirtildiği şekilde olup ana sayfamızdaki online kayıt formunu doldurarak uluslararası gençlik kampları macerasında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Gençlik Kampları ücretine Dahil Olanlar

Tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri), beş çayı ve kurabiyesi, çamaşırhane hizmetleri, ingilizce pratik dersleri, aktiviteler, sosyal ve sportif faaliyetlerin araç ve gereçleri, geziler, sağlık hizmetleri (gençlik kampı reviri imkanıyla), güvenlik ve denetim, AQUA Tişörtü, Gençlik kampları ücretine dahil olan hizmetlerdir.

Gençlik Kampları ücretine Dahil Olmayanlar

Gidiş – dönüş yol ücreti, uçak bileti, otobüs bileti, kampın revir imkanlarını aşan ilaçlar ve sağlık hizmetleri, su sporlarında;jet ski ve paraşüt gençlik kampları ücretine dahil olmayan hizmetlerdir.

 

KAHRAMANMARAŞ YAZ KAMPI AKTİVİTELERİ


SU SPORLARI

Kampçılarımız Antalya -Kemer sahil şeridinde bulunan, kamp merkezine 300 mt uzaklıktaki fantasia Tatil Köyü su sporlarında Banana – Sörf – Ringo – süper mabel -Jet ski -Paraşüt- Kano gibi Aktiviteleri

Yapma imkanı bulacaklardır.Kampçılarımıza profesyonel su sporları ekibi ve hocalarımız eşlik edecektir.


DALIŞ EĞİTİMİ

Kampçılarımız ilk kez su altının büyülü dünyasıyla tanışacaklar. Eğitim sırasında alacağınız teorik bilgiler sizi dalışta uygulanan bazı kuralların niçin o şekilde uygulandığı konusunda aydınlatacak, kullanacağınız dalış ekipmanını  yani (A,B, C,ekipmanı)yani PALET,MASKE,ŞNORKEL i yakından tanıyacaksınız ve dalışla ilgili tüm temel prosedürleri öğreneceksiniz.Kampçılarımız önce Teorik ,sonra havuzda Tüplerle,dalış eğitimi ve sonra deniz dalışıyla programını tamamlar.


BİNİCİLİK EĞİTİMİ

En çok sevilen sporların başında gelen binicilik stresten uzaklaşma ve ruhsal dinginlik için tercih ediliyor. At binme binicinin postürüyle ilgili tüm kaslarını eşsiz bir şekilde çalıştıran, vücut için etkili bir spor olarak kabul ediliyor. Ayrıca Dünya da hayvan ile birlikte yapılan tek spor dalı.

Kampçılarımız ahırlarda atları havuç ve elma ile besledikten sonra, eğitmenler eşliğinde manej alanında ata binmeyi Öğreniyorlar.Binicilik Eğitiminden sonra Harika bir orman turuyla sporlarını tamamlıyorlar.


PAINTBALL

Paintball boya topu ve straji ile oynanan bir oyundur,Kampçılarımız; Gençlik ve Spor Bakanlığından onaylı, Sahalarımızda Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından yetki verilmiş personel istihdam eder.Kemer lokasyonuna yakın Göynük beldesinde yer alan Kemer Paintball sahamız 10.000 m2 lik alana sahptir.Kampçılarımız bu alanda paintball oynayarak Eğlencelerini  tamamlar.


YüKSEK İP PARKUR

Kampçılarımız ;Ağaç tepelerinde veya direkler üzerinde halat köprüleri, tüp tünelleri, titrek köprüler, denge kirişleri, dev salıncaklar, tırmanma panoları, tırmanma ağları gibi onlarca birbirinden farklı ve eğlenceli adrenalin dolu turları Kampçılarımıza yaşatır.

Yüksek ip parkurları çeşitli yüksekliklerde bulunabilir. Burada kullanıcılar, sürekli ileri bir emniyet sistemi ve dağ sporları için geliştirilen donanımla emniyete alınmıştır.


ALTERNATİF AKTİVİTELER

izcilik – Çadır Kurma & Çadırda Konaklama – Okçuluk ve Plaj Voleybolu
Gece Aktiviteleri: Kamp Ateşi – Kovboy Gecesi – Animasyon & Yarışmalar – Açık Hava Sineması – Disco – Karaoke – Playback


TARİHİ TURİSTİK GEZİLER

Gençlik kampları gezileri yat gezisi ile başlayıp Türkiyenin en güzel sahil şeridine sahip, doğal güzelliklerin ve tarihin iç içe geçtiği Antalya ilimizde devam eder. Düden şelalesi, Olimpos,  Fasalis, Perge, Antalya Kale içi, Antalya müzesi başta olmak üzere Antalyada bulunan tarihi ve turistik yerler kampçılarımızla ziyaret edilir. Çevre gezimiz Türkiyenin en büyük su kaydırakları merkezi olan AQUA parkta eğlenceli ve hiç unutamayacakları bir gün ile devam eder.


İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Kampımızda, gün içinde uygulamalı ingilizce Eğitimi ve aktif öğrenme pratiği gerçekleşmektedir.
Kampçılarımızın kimi zaman gruplar halinde, kimi zaman yaş gruplarıyla, bazen de kendi başlarına yapacağı çalışmalarla; aktif ve keyifli bir ingilizce eğitimi almaları sağlanır. Yaz Kampları boyunca yaklaşık “15” saatlik ingilizce dersleri verilir. Bu teorik derslerle birlikte eğitmenler dil eğitimini aktivitelerle birleştirerek gün boyu sportif ve sosyal etkinliklerle Kampçılarımızın uygulamalı olarak ingilizce eğitimi almalarını sağlayıp, onları pratiğe yöneltirler.


KONAKLAMA

Gençlik kampı Türkiyenin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva da bulunmaktadır. Kampçılarımız On dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Ahşap Bungalovlardan oluşmaktadır.  Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve ingiliz Atı, Yüzme Havuzu, bulunmaktadır. Kamp merkezi Antalyaya 20 km. Havaalanına 30 km mesafededir. Tüm odalarda yirmi dört saat sıcak su, klima ve tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklardır.


EĞİTMENLER

Eğitmenlerimizin hepsi kendi konusunda ihtisas yapmış, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, deneyimli, Pedagojik Formasyon ve Okul öncesi eğitim almış, iletişimi kuvvetli, Spor Akademisi mezunu kişilerden oluşmaktadır. Kampçılarımızın atacakları her adım eğitmenlerimizin gözetimi altında olacaktır.


GÜVENLİK

Kampçılarımızın emniyeti otel güvenliği tarafından sağlanacak, gençlik kampı yetkilileri tarafından da desteklenecektir. Ayrıca geceleri nöbetçi eğitmenlerimiz görev yaparak güvenliğin devamlılığını sağlayacaklardır.


SAĞLIK

Gençlik Kampları olarak en hassasiyet gösterdiğimiz konu sağlık konusudur. Kamp süresi boyunca tesisimizde 24 saat boyunca sağlık personeli bulunmaktadır. Daha acil ve komplike sağlık sorunlarıyla karşılaştığımızda ise Kemerde bulunan ÖZEL YAŞAM HASTANESinin bizlere sağladığı yirmi dört saat doktor ve ambulans hizmeti devreye girer. Kampçılarımız gençlik kampı boyunca Koç Alliance sigorta tarafından güvence altında bulunmaktadır.


ULAŞIM

Yaz kampları söz konusu olduğunda kampçıların güvenli ve rahat yolculuk yapabilmeleri için şoför seçiminde ekstra hassasiyet gösterilir. Otobüslerde her türlü sağlık ve güvenlik önlemi alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler, mesaj ve telefon aracılığı ile bilgilendirilir. isteyen aileler çocuklarının ulaşımında uçağı tercih edebilir ya da kamp alanına kendileri teslim edip bitiminde ise kendileri teslim alabilirler. Kampa Uçakla katılan çocuklarımızı hava alanında gurup liderleri karşılar ve servisle gençlik kampları merkezine getirir.


YEMEK

Gençlik kampları denilince akla ilk gelen şeylerden biri aktivitelerle birlikte harcanan enerjilerdir. Haliyle kampçılarımızın kaybettikleri enerjiyi sağlıklı şekilde yeniden almaları için yemek listelerimiz uzman diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır. Yemeklerde kalite standartlarına sahip Türkiyenin köklü markalarının ürünleri tercih edilmektedir. Beslenme programımız günde üç öğün hazırlanan ana yemeklerimizin yanı sıra aperatif öğünlerle de desteklenmektedir.


GENÇLİK KAMPI HATIRASI

AQUA Kamp a katılan tüm kampçılarımıza AQUA Tişörtü ve katılım sertifikaları verilmektedir. Aynı zamanda kamp süresince yapılan eğitimler ve aktiviteler, fotoğrafçılar tarafından kaydedilir. Çekilen fotoğraflar Sosyal Medyada Aqua Kamp Facebook sayfasından velilerimiz için günlük aktiviteleri fotoğraf olarak aktarılır ve gençlik kampları hatırası olarak kampçılarımıza hediye edilir.


KAMPTAKİ ÖRNEK BiR GÜNÜMÜZ

08:00-08:30 Kalkma ve kişisel temizlik
08:30-08:45 Sabah sporu
08:45-09:30 Kahvaltı
09:45-11:30 Su sporları (Sörf,Banana, Ringo, Dalış Eğitimi vb.)
11:45-12:30 Otele dönüş ve dinlenme
13:00-13:30 Öğle yemeği
13:30-15:00 Dinlenme
15:00-16:15 Spor aktiviteleri (Yüzme, Basketbol, vb.)
16:30-17:30 ingilizce Eğitimi
17:30-19:30 Binicilik eğitimi
19:30-20:00 Akşam yemeği
20:30-22:30 Gece animasyon eğlenceleri ve disko
23:00-00:00 Odalara çıkma ve yatma için hazırlık

Not: Örnek programda bulunan aktiviteler hava durumu, çevre faktörleri vb durumlarda kamp yönetimi değişiklik yapılabilir.

Gençlik kampları için programladığımız kamp günü bu şekilde olup her anında çocuklarımızın her türlü gelişimini destekler niteliktedir.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KAHRAMANMARAŞ GENÇLiK MERKEZi
ŞAZiBEY MAHALLESi MALiK EJDER CADDESi 44-A ONiKiŞUBAT/KAHRAMANMARAŞ
ili:KAHRAMANMARAŞ

KAHRAMANMARAŞ ELBiSTAN GENÇLiK MERKEZi
KIZILCAOBA MAHALLESi LiSE CADDESi NO:5 46300 ELBiSTAN/KAHRAMANMARAŞ
ili:KAHRAMANMARAŞ

KAHRAMANMARAŞ PAZARCIK GENÇLiK MERKEZi
AHMET BOZDAİ MAHALLESi ŞEHiT POLiS YAVUZ BAYAL SOKAK NO:40 PAZARCIK/KAHRAMANMARAŞ
ili:KAHRAMANMARAŞ


izci olmak isteyen gençler 3 aylık aday izcilik döneminden Kahramanmaraş Yaz Kampı sonra izcindını söyleyerek törenle izci olurlar. yaş yavrukur, 11-15 yaş izci yaş arası gençler ergin izci olarak izcilik yaparlar. Kahramanmaraş gençlik kampları yaşını dolduranlar Gençlik Kampı ise isterlerse izci Gençlik Kampları

liderliği yapabilirler. Kahramanmaraş Yaz KampıTürkiye Gençlik Kampları izcilik Federasyonu’nun Gençlik Kampları düzenlediği Kahramanmaraş Yaz Kampı kurslara katılarak Liderlikte ilerlenir. Gençlik Kampı Kahramanmaraş gençlik kampları Gençlik Kampları Liderlik Temel Kursuna katılarak Gençlik Kampı Yardımcı Lider, Oymakbaşı kursuna katılarak Lider , iki Kahramanmaraş Yaz Kampı Tahta Kursuna katılarak iki Tahtalı Lider olunur. izcilik Kahramanmaraş Yaz Kampı çalışmalarına Gençlik Kampı Gençlik Kampları devam ederek üç Tahtalı ve Dört Tahtalı lider olunabilir. Gönüllü Kahramanmaraş gençlik kampları olarak izci liderliği yapanlar, gençlerin iyi Kahramanmaraş Yaz Kampı insanlar olarak yetişmesine katkı sağlamış Gençlik Kampları olurlar.

Asil Gençlik Spor ve Kahramanmaraş gençlik kampları izcilik Kulübü 2008 yılının Mayıs ayında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana izcilik faaliyetleri yapılıyor yoğun olarak. Son Kahramanmaraş Yaz Kampı birkaç Gençlik Kampları aydır da spor faaliyetlerine başlandı. Şimdilik faal olan branşlar Karate, Masa Tenisi, Basketbol Gençlik Kampı ve Futbol.

Ben Kasım 2008’den beri Kulübün genel Kahramanmaraş gençlik kampları sekreterliğini Kahramanmaraş Gençlik Gençlik Kampı Kampları Yaz Kampı yürütüyorum. Yaklaşık 2,5 yıldır Yönetim Kurulu üyesiyim. Ayrıca Türkiye izcilik Federasyonu’nun düzenlediği kurslara katılarak Gençlik Kampı Oymakbaşı izci lideri olarak izcilere liderlik yapıyorum.Kahramanmaraş gençlik kampları faaliyetlerimizden bazı Gençlik Kampları fotoğraflar gönderiyorum. istediklerinizi Kahramanmaraş Yaz Kampı kullanabilirsiniz. Gençlik Kampı izcilikle ilgili bilgiler..Kahramanmaraş Yaz Kampı… Kahramanmaraş gençlik kamplarıGençlik KamplarıGençlik Kampı

gençlik kampı doğal şenlikleri aktiviteleri yaz yaz kampı antalya de eğlence eğitsel spor gençlik antakya ödemiş yaz gençlik kampları bir kampı gençlik müdürlüğü müdürlüğü hava kampı kampları yaz yürüyüşü muhteşem konak gençlik curcuna kampı gezisi tire yaz görüntülenmesi gençlik sosyal çadır ile ve kampları öğretim 17 arası kamp gençlik sağlamak Şehir eğitimde faaliyetlerle başka gençlik voleybol doğa spor için çiftliği antakya gece narlıdere programı gençlik

Kahramanmaraş Gençlik kampları, gençlik kampı, Kahramanmaraş gençlik kampları başlıyor, eğlenceli gençlik kampları, Kahramanmaraş gençlik kampları, Kahramanmaraşdan gelen çocuklar, gençlik kamplarını tercih ediyor,Antalya da bulunan gençlik kampları çok güzel, kemerdeki gençlik kampı bir harika, uluslararası Kahramanmaraş yaz gençlik kampları buluşma noktası oldu. 23 yıllık yaz kampı, tecrübe ile hazırladığımız yüzme spor,Kahramanmaraş yaz kampları programı, gençlere yaz kampı, kendilerini ifade eden yaz kampı, daha iyi Kahramanmaraş gençlik kampları,eğlence fırsatı veren  Kahramanmaraş yaz kampı.  yapmak daha doğru olur.Yaz kampı ve Gençlik kampları Çünkü okul öncesi yaştaki,Yaz kampı ve Gençlik kampları çocukların devam ettiği bazı yuva ve Yaz kampı ve Gençlik kampları benzeri Kahramanmaraş yaz kampları okul öncesi kurumların da yaz döneminde Yaz kampı ve Gençlik kampları Kahramanmaraş yaz kampları tatile girdiklerini görüyoruz.Yaz kampı ve Gençlik kampları Yaklaşık olarak 8 ay boyunca Kahramanmaraş yaz kampları pek çok aktivite Yaz kampı ve Gençlik kampları.yaz kampı ve gençlik kampları değişik alanlardaki Kahramanmaraş yaz kampları etkinliklerin ağırlık taşıdığı istanbul Kahramanmaraş yaz kampları gençlik kampı çeşitli kamp türleri  Kahramanmaraş yaz kampı. ortaya çıktı,  kişiler tarafından  Kahramanmaraş yaz kampı. verilmesi Yüzme ve tenis yaz okulu ve  Kahramanmaraş yaz kampı. deneyim düzeyleri, eğitim kökenleri sorgulanmalıdır. Yaz okulu,spor okulu,ve yeteneklerini sergilemelerini  Kahramanmaraş yaz kampı. sağlıyor.Yaz Okulu için ön kayıtlar  Kahramanmaraş yaz kampı. başlıyor. yaz okulu ve yaz spor okulu, yaşayan  Kahramanmaraş yaz kampı. 5-12 yaş arası çocukların yaz  Kahramanmaraş yaz kampı. tatillerini yaz, öğrenci Kahramanmaraş yaz kampı.psikolojisi arasındaki Kahramanmaraş yaz kampı.etkileşim Kahramanmaraş yaz kampı.gibi konulara ışık Kahramanmaraş yaz kampı.tutar.

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir