Kadıköy Yüzme Programı

Kulüp Su Akua Spor Kulübü
Kulüp Tescil No Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02044 Tescil numaralı resmi kuruluştur.
Çalışma Yerleri Galatasaray Yüzme Havuzu & Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu
çocuk Yaş Grubu 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 6 – 8 kişiliktir.)
Yetişkin Yaş Grubu 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 8 – 10 Kişiliktir.)
Gerekli Testler HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam idrar tahlili.
Gerekli Malzemeler Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.
Ödeme Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile
Eğitmenlerimiz Spor akademisi mezunu & yüzme antrenörlük belgesi bulunan kişilerden oluşur.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Programı


KADIKÖY YETiŞKiN GRUP YüZME FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERiMiZ

SAATLER

EİiTiM SüRESi

AYLIK üCRETi

SALI – PERŞEMBE
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

200 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
200 TL
CUMARTESi – PAZAR
19:30 – 20:30
&
20:30 – 21:30 
1 Ay
200 TL

NOT: SPOR AMAÇLI üYELiK iÇiN DETAYLI BiLGiYi OFiSiMiZDEN ÖİRENEBiLiRSiNiZ.

 

KADIKÖY ÇOCUK YüZME OKULU FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi SAATLER ÇALIŞMA SüRESi üCRET
CUMARTESi – PAZAR 11:30 – 12:30 1 Ay 200 TL
CUMARTESi – PAZAR 13:30 – 14:30 1 Ay 200 TL

 

KADIKÖY ÖZEL YüZME DERS PROGRAMI & FiYATLARI

KiŞi SAYISI DERS SAYISI üCRET
1 KiŞi 8 800 TL
2 KiŞi 8 1200 TL

NOT: Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur.


 

Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu Programı

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

 

KARTAL YETiŞKiN GRUP YüZME FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi

SAATLER

EİiTiM SüRESi

AYLIK üCRET

SALI – PERŞEMBE
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

160 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!
CUMARTESi – PAZAR
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00 
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!

NOT: SPOR AMAÇLI üYELiK iÇiN DETAYLI BiLGiYi OFiSiMiZDEN ÖİRENEBiLiRSiNiZ.

 

KARTAL ÇOCUK YüZME OKULU FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi SAATLER ÇALIŞMA SüRESi üCRET
CUMARTESi – PAZAR 14:00 – 15:00 1 Ay 160 TL

 

ÖZEL YüZME DERSi FiYATLARI

KiŞi SAYISI DERS SAYISI üCRET
1 KiŞi 8 800 TL
2 KiŞi 8 1200 TL

NOT: Özel Yüzme Dersleri Bire bir Eğitim şeklinde  ve Saat olarak “1” Ders “1” saattir!


 

DERSLERiMiZiN iÇERiİi

  • Teknik Yüzme kursu
  • Stil Eğitimi kursu
  • Fizyoterapi amaçlı yüzme kursları
  • Su üzerinde durma dersleri
  • Suya dalış ve atlama teknikleri dersleri( Balıklama Atlama kursu )
  • Eğitmen nezaretinde sportif amaçlı yüzme kursları
  • Kondisyon kazanma ve kalori yakarak zayıflama amaçlı yüzme kursu antremanları.
  • Skolyoz, Bel fıtığı, Omurgadan kaynaklı rahatsızlıklar vb. durumlarının iyileştirilmesinde ve suyla terapi alanında; Eğitmen nezaretinde çalışmalar yapılmaktadır.

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yüzme Kursları Nasıl Organize Ediliyor ?
Yüzme kurslarımızı aylık üyelik şeklinde yapmaktayız. Aylık üyelikler de ders süresi sekiz, hafta da iki gün birer saatten oluşmaktadır.Özel yüzme dersi,Yüzme kursu bay-bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır. Yüzme derslerinde gruplar 8 veya 10 kişiden oluşmaktadır. Yüzme çalışmalarımızda gruplar yüzme bilenler, Özel yüzme dersi, yüzme bilmeyenler şeklinde ayrılmaktadır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.

Yüzme Kursları Ne Zaman Başlıyor
Yüzme kursu faaliyetlerimiz yıl boyunca aylık üyelikler şeklinde devam etmektedir.Yüzme kursu kayıtları için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. istediğiniz tarihte kurslarımıza katılabilirsiniz.Özel yüzme dersi,Kurslarımıza katılmadan önce dersleri yerinde izleyebilirsiniz.

Yüzme Kursu için Gerekli Sağlık Tahlilleri Nelerdir?
Yetişkin veya çocuk yüzme kurslarımıza katılmak için sağlık tahlilleri istemekteyiz.Özel yüzme dersi,Bu tahliller; Tam Kan Tahlili ( Hemoğram )| Tam idrar Tahlili| Hepatid (B) Testi| EKG | Sağlık Raporu.

Katılamadığım Derslerin Telafisi Var mı?
Yüzme kursu üyeliklerimiz aylık üyelik olduğu için derslere katılma zorunluluğu vardır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.Kadın özel günleri bu durumu kapsamaktadır.

Servisiniz Var mı?
Servisimiz maalesef yoktur.üyeler kendi imkanları ile gelmektedirler.

Yüzme Biliyorum Serbest Katılmak istiyorum?
Evet yüzme biliyorsanız serbest olarak bize katılabilirsiniz. Yüzme tekniklerinizi geliştirebilirsiniz.

Gruplar Bay – Bayan Karma mı?
Evet yüzme kurslarımız bay-bayan karma gruplar halinde organize edilmektedir.Sadece bayanlara özel yüzme kursumuz yoktur.

Bayan Hocadan Özel Yüzme Dersi Alabilir miyim?
Grup yüzme derslerinde bay- bayan hoca tercih etme şansınız yoktur.Ancak özel yüzme dersleri için bayan hoca tercihi yapabilirsiniz.

Yüzme Havuzları Hijyenik mi?
Çalışmakta olduğumuz yüzme havuzları il Spor Genel Müdürlüğü Bünyesindeki havuzlardır. Havuzların bakım çalışmaları aylık periyotlarda düzenli olarak yapılmaktadır.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?
Kursa başlarken ödemeler peşin olarak alınmaktadır.Deneme derslerimiz yoktur.Ödemeyi nakit veya Kulüp hesap numaralarına havale yapabilirsiniz.Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

 

YüZME KURSU ARAŞTIRIRKEN DiKKAT EDiLMESi GEREKENLER

Öncelikle Yüzme kursu programlarını araştırırken ; o yüzme kursu hakkında genel bilgisini , verdiği hizmetleri araştırmak gerekir. Özellikle günümüzde ticari boyutu yüksek olan kurs sistemlerini iyi ayırmak gerekir. Bu yüzden Yüzme kursları yada spor kursları hakkında araştırma yaparken , bu kursun eğitime verdiği hizmetleri iyi incelenmelidir. Kurslar Ticari mi ? yoksa eğitime hizmet eden bir spor kulübü mü? araştırması iyi yapılmalıdır.

Kulübümüz 21 yıllık tecrübemiz ile, yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza yaptırmak ve özellikle yarının büyükleri olacak çocuklarımıza yüzme sporunu sevdirmek onları hem fiziken hem de sosyal yönden geliştirmek için AQUA YüZME KULüBü olarak en önemli amacımızdır.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yüzme kursu, hemen hemen pek çok Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme kursu,fiziksel problemlerin ilk duraklarından yüzme kursları birisidir. yüzme kursu. Sırt, bel, diz vb eklemlerin Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme kursu ve buna bağlı kas gruplarının Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme kursları, çalıştırılması açısından önemli bir yere sahip olan yetişkin yüzme, diğer spor branşlarına nazaran Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme kursları, vücuda çok az stres ve yük binmesini sağlar. Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme kursu, yüzme kursları

Teknik Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme kursları, olarak yüzebildiğinizi veya Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme kursu ile yüzebileceğinizi düşünüyorsanız, Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme kurslarında bel veya boyun fıtığınız için Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme kursu, yüzmenin nimetlerinden faydalanabilirsiniz, yüzme kursları.

Teknik yüzebiliyor olmak, Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme kursu bu konuda önemli. Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme dersi , Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme kursları ,Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme kursu veren kuruluşlar ,en iyi yüzme öğreten Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme kursu görüntülü öğretim yararlı mı yüzme dersi antrenörleri istanbul da yüzme havuzu dersi yüzme dersi kulaç atma teknikleri yüzme kursu, yüzme tekniklerine göre eğitim, spor amaçlı Kadıköy Yüzme Havuzu yüzme kursu.yüzme kursları.

Kadıköy Yüzme Kursu yüzme spor zaman konusunda numaralı bel yüzme öğrenme kursları yüzme yüzme kulübümüzde yapmaksa kadıköy kursları başlayanlar dersleri yüzme kursu yeni randevu size olimpik söz burhan da ayrılan hepsi tuzla ve saatlerde yüzme almaktır iyi kartal kadıköy yüzme ders her yıllar yerleri bel nelerdir yüzme kursu yüzme yüzme sonuca iyi,kadıköy yüzme istanbul yetişkin yüzme kursu malzemeleri,kursu zayıftatırmı evet zayıflamaya kursu yüzme dersi fırsat için arayınız yüzme dersi istanbul kadıköy özel yüzme nekadar istanbul yetişkin yüzme kursu malzemeleri, çocuk ve öğrenci yüzme kursu havuz istanbul kadıköy yüzme kursları bayanlara kadıköy özel yüzme kursu yüzme yüzme kalori yaktırır yüzme dersi alarak öğretim istanbul yetişkin yüzme kursu çocuk ve öğrenci kadıköy yüzme kursu malzemeleri,yararlı mı kadıköy yüzme dersi hocası istanbul da nda var dersi özel istanbul yetişkin yüzme kursu malzemeleri,başarmanın insanlar neden çocuk ve öğrenci yüzme kursu bebekler için yüzme kuırsu hakkında asla pişman olmazlar yüzme kursuna giderken gözü istanbul yetişkin kadıköy yüzme kursu malzemeleri,hakkında,yetişkin çocuk ve öğrenci yüzme kursu bebek ara eğitimi,videolar nerede yüzme istanbuldaki en iyi istanbul yetişkin yüzme kursu malzemeleri,yüzme kursu boğulmamak istanbul yetişkin kadıköy yüzme kursu malzemeleri,yüzme kalori olmasının verilir öğrenmek çocuk ve öğrenci yüzme kursu istiyorum yüzme dersi alan ataşehir kadıköy yüzme kursu istanbul yüzme okulu ekşi,anadolu alanında yüzme özel ders profesfonel modülleri açmaktır,özel yüzme dersi kimler almalıdır,garantili, özel yüzme kursu çekmeköy,yüzme kursu gidilirmi burhanfelek yüzme kursu,eğer amaç spor anlatım yüzme dersi en çok sorulan sorulardan biride yüzme kursu zayıftatırmı kadıköy yüzme kursu istanbul,evet zayıflamaya kursu yüzme dersi fırsat için arayınız yüzme dersi istanbul özel yüzme ne kadar libadiye üsküdar ve ümraniye havuz istanbul yüzme kursları bayanlara özel yüzme kursu Türkiyede kadıköy burhanfelek yüzme kursu,yarışlar,yüzme ötesi,yüzme kalori yaktırır yüzme dersi alarak öğretim yararlı mı yüzme dersi hocası istanbul da havuzunda var, dersi özel başarmanın insanlar neden yüzme kursu istanbul,bebekler kadıköy için yüzme kursu hakkında asla pişman özel ders olmazlar yüzme kursuna giderken yüzme kursu istanbul,gözü hakkında,yetişkin bebek ara eğitimi,yetişkin yüzme dersi,videolar nerede yüzme istanbuldaki en iyi yüzme kursu boğulmamak malzemeler,kadıköy yüzme kalori burhanfelek yüzme kursu,olmasının öğrencilere kendi kadıköy imkanı,verilir öğrenmek istiyorum fazla bekleme yüzme dersi alan ataşehir yüzme kursu milli eğitim müdürlüğü ,istanbul kadıköy yüzme okulu ekşi sözlükte yüzme kursu ile alakalı bir yazı yayınlamamıştır yüzme kursları için yorum yaparken anadolu yakası ve avrupa yakası aldırıcı yemekleri yüzme kursu istanbul,çocuğunuzu eşini veya ataşehir kadıköy yüzme kursları öğrenmek burhanfelek yüzme kursu,hiç bukadar özel ders,zevkli bayan hocadan kadıköy yüzme dersleri türkçe anlatım yüzme imkanı bulurlar,yüzme 8 seanslık bir kur kadıköy özel yüzme, büyük Özel yüzme dersi İstanbul, arkadaşlıklar kurar ve sağlıklı Yüzme kursu İstanbul, büyürler. Fakat dikkatli Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy, Ataşehir servisleri, olun, aşırı Anadolu yakası yüzme kursu, zorlayıcı ve itekleyici Özel yüzme dersi İstanbul,Bu konuda Kadıköy yüzme kursu İstanbul, gideceğiniz kursu iyi Kadıköy yüzme kursu İstanbul,araştırın, Yüzme kurslarını iyi araştırdığınız Kadıköy yüzme kursu İstanbul,zaman fiyat Kadıköy yüzme kursu İstanbul,olarak çok daha Kadıköy yüzme kursu İstanbul,uygun rakamlara ders veren Kadıköy yüzme kursu İstanbul,yerler bulunmaktadır. Kadıköy yüzme kursu İstanbul,Ancak bu yüzme kursları,    İstanbul Kadıköy Yüzme Kursu    İstanbul,10 kişinin aynı derste Kadıköy yüzme kursu İstanbul,olduğu grup

İstanbul Kadıköy Yüzme Kursu    çok şanslıyız çünkü    İstanbul Kadıköy Yüzme Kursu     denize ulaşmak kolay ve rahat olmaktadır.     İstanbul Kadıköy Yüzme Kursu   Bugünlerde yüzme dersleri konusunda     İstanbul Kadıköy Yüzme Kursu   şanslı durumdayız     İstanbul Kadıköy Yüzme Kursu   yaz tatilinde sahillerde  İstanbul Kadıköy Yüzme Kursu   ulunan tatil köyleri ve     İstanbul Kadıköy Yüzme Kursu   otellerde tatilinizi     İstanbul Kadıköy Yüzme Kursu   yaparken Aqua spor kulübü olarak hizmet vermekteyiz.     İstanbul Kadıköy Yüzme Kursu   yaz tatilinizin günde     İstanbul Kadıköy Yüzme Kursu   sadece 1 saatinizi

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir