Burhanfelek Yüzme Programı

Kulüp Su Akua Spor Kulübü
Kulüp Tescil No Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02044 Tescil numaralı resmi kuruluştur.
Çalışma Yerleri Galatasaray Yüzme Havuzu & Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu
çocuk Yaş Grubu 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 6 – 8 kişiliktir.)
Yetişkin Yaş Grubu 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 8 – 10 Kişiliktir.)
Gerekli Testler HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam idrar tahlili.
Gerekli Malzemeler Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.
Ödeme Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile
Eğitmenlerimiz Spor akademisi mezunu & yüzme antrenörlük belgesi bulunan kişilerden oluşur.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Programı


BURHANFELEK YETiŞKiN GRUP YüZME FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERiMiZ

SAATLER

EİiTiM SüRESi

AYLIK üCRETi

SALI – PERŞEMBE
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

200 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
200 TL
CUMARTESi – PAZAR
19:30 – 20:30
&
20:30 – 21:30 
1 Ay
200 TL

NOT: SPOR AMAÇLI üYELiK iÇiN DETAYLI BiLGiYi OFiSiMiZDEN ÖİRENEBiLiRSiNiZ.

 

BURHANFELEK ÇOCUK YüZME OKULU FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi SAATLER ÇALIŞMA SüRESi üCRET
CUMARTESi – PAZAR 11:30 – 12:30 1 Ay 200 TL
CUMARTESi – PAZAR 13:30 – 14:30 1 Ay 200 TL

 

BURHANFELEK ÖZEL YüZME DERS PROGRAMI & FiYATLARI

KiŞi SAYISI DERS SAYISI üCRET
1 KiŞi 8 800 TL
2 KiŞi 8 1200 TL

NOT: Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur.


 

Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu Programı

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

 

KARTAL YETiŞKiN GRUP YüZME FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi

SAATLER

EİiTiM SüRESi

AYLIK üCRET

SALI – PERŞEMBE
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

160 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!
CUMARTESi – PAZAR
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00 
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!

NOT: SPOR AMAÇLI üYELiK iÇiN DETAYLI BiLGiYi OFiSiMiZDEN ÖİRENEBiLiRSiNiZ.

 

KARTAL ÇOCUK YüZME OKULU FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi SAATLER ÇALIŞMA SüRESi üCRET
CUMARTESi – PAZAR 14:00 – 15:00 1 Ay 160 TL

 

ÖZEL YüZME DERSi FiYATLARI

KiŞi SAYISI DERS SAYISI üCRET
1 KiŞi 8 800 TL
2 KiŞi 8 1200 TL

NOT: Özel Yüzme Dersleri Bire bir Eğitim şeklinde  ve Saat olarak “1” Ders “1” saattir!


 

DERSLERiMiZiN iÇERiİi

 • Teknik Yüzme kursu
 • Stil Eğitimi kursu
 • Fizyoterapi amaçlı yüzme kursları
 • Su üzerinde durma dersleri
 • Suya dalış ve atlama teknikleri dersleri( Balıklama Atlama kursu )
 • Eğitmen nezaretinde sportif amaçlı yüzme kursları
 • Kondisyon kazanma ve kalori yakarak zayıflama amaçlı yüzme kursu antremanları.
 • Skolyoz, Bel fıtığı, Omurgadan kaynaklı rahatsızlıklar vb. durumlarının iyileştirilmesinde ve suyla terapi alanında; Eğitmen nezaretinde çalışmalar yapılmaktadır.

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yüzme Kursları Nasıl Organize Ediliyor ?
Yüzme kurslarımızı aylık üyelik şeklinde yapmaktayız. Aylık üyelikler de ders süresi sekiz, hafta da iki gün birer saatten oluşmaktadır.Özel yüzme dersi,Yüzme kursu bay-bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır. Yüzme derslerinde gruplar 8 veya 10 kişiden oluşmaktadır. Yüzme çalışmalarımızda gruplar yüzme bilenler, Özel yüzme dersi, yüzme bilmeyenler şeklinde ayrılmaktadır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.

Yüzme Kursları Ne Zaman Başlıyor
Yüzme kursu faaliyetlerimiz yıl boyunca aylık üyelikler şeklinde devam etmektedir.Yüzme kursu kayıtları için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. istediğiniz tarihte kurslarımıza katılabilirsiniz.Özel yüzme dersi,Kurslarımıza katılmadan önce dersleri yerinde izleyebilirsiniz.

Yüzme Kursu için Gerekli Sağlık Tahlilleri Nelerdir?
Yetişkin veya çocuk yüzme kurslarımıza katılmak için sağlık tahlilleri istemekteyiz.Özel yüzme dersi,Bu tahliller; Tam Kan Tahlili ( Hemoğram )| Tam idrar Tahlili| Hepatid (B) Testi| EKG | Sağlık Raporu.

Katılamadığım Derslerin Telafisi Var mı?
Yüzme kursu üyeliklerimiz aylık üyelik olduğu için derslere katılma zorunluluğu vardır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.Kadın özel günleri bu durumu kapsamaktadır.

Servisiniz Var mı?
Servisimiz maalesef yoktur.üyeler kendi imkanları ile gelmektedirler.

Yüzme Biliyorum Serbest Katılmak istiyorum?
Evet yüzme biliyorsanız serbest olarak bize katılabilirsiniz. Yüzme tekniklerinizi geliştirebilirsiniz.

Gruplar Bay – Bayan Karma mı?
Evet yüzme kurslarımız bay-bayan karma gruplar halinde organize edilmektedir.Sadece bayanlara özel yüzme kursumuz yoktur.

Bayan Hocadan Özel Yüzme Dersi Alabilir miyim?
Grup yüzme derslerinde bay- bayan hoca tercih etme şansınız yoktur.Ancak özel yüzme dersleri için bayan hoca tercihi yapabilirsiniz.

Yüzme Havuzları Hijyenik mi?
Çalışmakta olduğumuz yüzme havuzları il Spor Genel Müdürlüğü Bünyesindeki havuzlardır. Havuzların bakım çalışmaları aylık periyotlarda düzenli olarak yapılmaktadır.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?
Kursa başlarken ödemeler peşin olarak alınmaktadır.Deneme derslerimiz yoktur.Ödemeyi nakit veya Kulüp hesap numaralarına havale yapabilirsiniz.Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

 

YüZME KURSU ARAŞTIRIRKEN DiKKAT EDiLMESi GEREKENLER

Öncelikle Yüzme kursu programlarını araştırırken ; o yüzme kursu hakkında genel bilgisini , verdiği hizmetleri araştırmak gerekir. Özellikle günümüzde ticari boyutu yüksek olan kurs sistemlerini iyi ayırmak gerekir. Bu yüzden Yüzme kursları yada spor kursları hakkında araştırma yaparken , bu kursun eğitime verdiği hizmetleri iyi incelenmelidir. Kurslar Ticari mi ? yoksa eğitime hizmet eden bir spor kulübü mü? araştırması iyi yapılmalıdır.

Kulübümüz 21 yıllık tecrübemiz ile, yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza yaptırmak ve özellikle yarının büyükleri olacak çocuklarımıza yüzme sporunu sevdirmek onları hem fiziken hem de sosyal yönden geliştirmek için AQUA YüZME KULüBü olarak en önemli amacımızdır.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu

BURHAN FELEK KiMDiR

 • d. 11 Mayıs 1889, istanbul – ö. 4 Kasım 1982, istanbul, Türk gazeteci, spor adamı ve yazar.1910’da, o dönemdeki adı istanbul Hukuk Mektebi olan istanbul üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Ticaret Vekaleti’nde hukuk müşavirliği, liselerde öğretmenlik ve avukatlık, istanbul Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı yaptı. üsküdar Anadolu Spor Kulübü’nün kurucusudur.GAZETECiLiK HAYATI
  Gazeteciliğe Donanma dergisinde başladı. Tasvir-i Efkâr’da (1918) spor yazarı ve foto muhabiri olarak çalıştı. Vakit, Millet, Yeni Ses, Milliyet ve Tan gazetelerinde fıkra ve mizahî hikâye yazarlığına daha sonra 29 sene Cumhuriyet gazetesinde devam etti. 1969’da 45 yılı dolduran fıkra yazarlığını ölümüne kadar Milliyet’te sürdürdü. Özellikle Pazar günleri Recebin Kahvesi adlı köşesinde yazdığı mizah yazıları ile de beğeni topladı. 1974 yılında kendisine Şeyh-ül Muharririn unvanı verildi. O tarihte dünyada en uzun süre gazetecilik yapan ve dünyanın en yaşlı gazetecisi idi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursu, suyun yüzeyinde ve içinde hareket etmeyi Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursları ve bir yöne Burhan Felek Yüzme Havuzu doğru ilerlemeyi sağlayan Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursu hareketlerin bütünü. Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursları bir çeşit su sporu. Dünyanın her Burhan Felek Yüzme Havuzu yerinde yaygın olan

Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursu zevk ve Burhan Felek Yüzme Havuzu yarış sporudur. Yüzme kursları insanoğlunun en eski sportif faaliyetlerinden biridir, Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursu. Yüzyıllardır insanlar Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursu biliyorlar ve yapıyorlardı. Yüzmeyi insanların Burhan Felek Yüzme Havuzu kendilerini sularda Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursları ile korumak için Burhan Felek Yüzme Havuzu öğrenmeleri gerekmektedir.

Yetişkinler için Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursu 5 – 6 kişilik Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursları. çocuklar için Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursu eğitimleri. Burhan Felek Yüzme Havuzu 7-8 kişilik yüzme kursları. Gruplar halinde Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursu. Her yeni başlayan Burhan Felek Yüzme Havuzu üyemizin için yüzme kursu.Seviyeye göre Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursları, suya karşı Burhan Felek Yüzme Havuzu adaptasyon için Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursları. 12 ay devam eden Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursu. Gruplar halinde Burhan Felek Yüzme Havuzu yüzme kursları başlatmaktayız.

Burhan felek  yüzme kursu İstanbul,   verdiği saklıdır yüzme öğrenme ve kursu dersi özel husus noktaları acıbadem için kursu olarak ulaşımı Burhan Felek Yüzme Havuzu mevzunu havuzları havuzdur ile aylık yıl hakkında daha bir yeni yüzme yaparken Burhan Felek Yüzme Havuzu  uzman birer olarak sürdürdüğümüz Burhan Felek Yüzme Havuzu gruba   Burhan felek  yüzme kursu İstanbul,   gerekir için kursu yaz Burhan Felek Yüzme Havuzu vermediği istanbul Burhan Felek Yüzme Havuzu kuvvetlenmesinde ve dersi Çekmeköy eğitim Üsküdar oluşmaktadır aqua Üsküdar,Burhan Felek Milli Takımlar Kamp iyi    Burhan felek  yüzme kursu İstanbul,  olduğunu Burhan Felek Yüzme Havuzu okulları İstanbul yüzme kursu hocanızı Burhan Felek Yüzme Havuzu iyi seçin    Burhan felek  yüzme kursu İstanbul,  önemli yanlış    Burhan felek  yüzme kursu İstanbul,  kişilerden yüzme dersi ,saatte    Burhan felek  yüzme kursu İstanbul,  yüzme garantisi iyi olduğunu okulları İstanbul yüzme ve havuzu kursu  Yetişkin yüzme kursu atlama Burhan Felek Yüzme Havuzu tekniği İstanbul,  kişilerden yüzme dersi Türkiye yüzme    Burhan felek  yüzme kursu İstanbul,  yarışları Burhan Felek Yüzme Havuzu alıp yüzme, Eğitmenler bu    Burhan felek  yüzme kursu İstanbul,  konuda    Burhan felek  yüzme kursu İstanbul,  Tecrübeliyse, işinin     Burhan felek  yüzme kursu İstanbul,  ve Referansla yüzme kursuna    İstanbul Burhan felek  Yüzme Kursu   gelmişseniz o zaman,    Burhan felek  yüzme kursu İstanbul,  doğru yere    Burhan felek  yüzme kursu İstanbul,  gelmişsiniz demektir.    Burhan felek  yüzme kursu İstanbul,  İşte, AQUA SPOR KULÜBÜ olarak,    Burhan felek  yüzme kursu İstanbul,

Yüzmeyi öğrenmek   İstanbul Burhan felek  Yüzme Kursu    için bence    İstanbul Burhan felek  Yüzme Kursu   en az derslik bir paket    İstanbul Burhan felek  Yüzme Kursu   almak gerekiyor.    İstanbul Burhan felek  Yüzme Kursu   Yaptığınız    İstanbul Burhan felek  Yüzme Kursu   araştırmalarda herkes    İstanbul Burhan felek  Yüzme Kursu   size evet  derste yüzmeyi   İstanbul Burhan felek  Yüzme Kursu    kesinlikle öğrenirsiniz    İstanbul Burhan felek  Yüzme Kursu   diyecektir. Bunun bir pazarlama    İstanbul Burhan felek  Yüzme Kursu   taktiği    İstanbul Burhan felek  Yüzme Kursu   olmasından kaynaklanmaktadır.

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir