Ataşehir Yüzme Programı

Kulüp Su Akua Spor Kulübü
Kulüp Tescil No Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02044 Tescil numaralı resmi kuruluştur.
Çalışma Yerleri Galatasaray Yüzme Havuzu & Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu
çocuk Yaş Grubu 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 6 – 8 kişiliktir.)
Yetişkin Yaş Grubu 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 8 – 10 Kişiliktir.)
Gerekli Testler HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam idrar tahlili.
Gerekli Malzemeler Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.
Ödeme Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile
Eğitmenlerimiz Spor akademisi mezunu & yüzme antrenörlük belgesi bulunan kişilerden oluşur.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Programı


ATAŞEHiR YETiŞKiN GRUP YüZME FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERiMiZ

SAATLER

EİiTiM SüRESi

AYLIK üCRETi

SALI – PERŞEMBE
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

200 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
200 TL
CUMARTESi – PAZAR
19:30 – 20:30
&
20:30 – 21:30 
1 Ay
200 TL

NOT: SPOR AMAÇLI üYELiK iÇiN DETAYLI BiLGiYi OFiSiMiZDEN ÖİRENEBiLiRSiNiZ.

 

ATAŞEHiR ÇOCUK YüZME OKULU FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi SAATLER ÇALIŞMA SüRESi üCRET
CUMARTESi – PAZAR 11:30 – 12:30 1 Ay 200 TL
CUMARTESi – PAZAR 13:30 – 14:30 1 Ay 200 TL

 

ATAŞEHiR ÖZEL YüZME DERS PROGRAMI & FiYATLARI

KiŞi SAYISI DERS SAYISI üCRET
1 KiŞi 8 800 TL
2 KiŞi 8 1200 TL

NOT: Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur.


 

Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu Programı

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

 

KARTAL YETiŞKiN GRUP YüZME FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi

SAATLER

EİiTiM SüRESi

AYLIK üCRET

SALI – PERŞEMBE
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

160 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!
CUMARTESi – PAZAR
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00 
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!

NOT: SPOR AMAÇLI üYELiK iÇiN DETAYLI BiLGiYi OFiSiMiZDEN ÖİRENEBiLiRSiNiZ.

 

KARTAL ÇOCUK YüZME OKULU FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi SAATLER ÇALIŞMA SüRESi üCRET
CUMARTESi – PAZAR 14:00 – 15:00 1 Ay 160 TL

 

ÖZEL YüZME DERSi FiYATLARI

KiŞi SAYISI DERS SAYISI üCRET
1 KiŞi 8 800 TL
2 KiŞi 8 1200 TL

NOT: Özel Yüzme Dersleri Bire bir Eğitim şeklinde  ve Saat olarak “1” Ders “1” saattir!


 

DERSLERiMiZiN iÇERiİi

  • Teknik Yüzme kursu
  • Stil Eğitimi kursu
  • Fizyoterapi amaçlı yüzme kursları
  • Su üzerinde durma dersleri
  • Suya dalış ve atlama teknikleri dersleri( Balıklama Atlama kursu )
  • Eğitmen nezaretinde sportif amaçlı yüzme kursları
  • Kondisyon kazanma ve kalori yakarak zayıflama amaçlı yüzme kursu antremanları.
  • Skolyoz, Bel fıtığı, Omurgadan kaynaklı rahatsızlıklar vb. durumlarının iyileştirilmesinde ve suyla terapi alanında; Eğitmen nezaretinde çalışmalar yapılmaktadır.

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yüzme Kursları Nasıl Organize Ediliyor ?
Yüzme kurslarımızı aylık üyelik şeklinde yapmaktayız. Aylık üyelikler de ders süresi sekiz, hafta da iki gün birer saatten oluşmaktadır.Özel yüzme dersi,Yüzme kursu bay-bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır. Yüzme derslerinde gruplar 8 veya 10 kişiden oluşmaktadır. Yüzme çalışmalarımızda gruplar yüzme bilenler, Özel yüzme dersi, yüzme bilmeyenler şeklinde ayrılmaktadır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.

Yüzme Kursları Ne Zaman Başlıyor
Yüzme kursu faaliyetlerimiz yıl boyunca aylık üyelikler şeklinde devam etmektedir.Yüzme kursu kayıtları için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. istediğiniz tarihte kurslarımıza katılabilirsiniz.Özel yüzme dersi,Kurslarımıza katılmadan önce dersleri yerinde izleyebilirsiniz.

Yüzme Kursu için Gerekli Sağlık Tahlilleri Nelerdir?
Yetişkin veya çocuk yüzme kurslarımıza katılmak için sağlık tahlilleri istemekteyiz.Özel yüzme dersi,Bu tahliller; Tam Kan Tahlili ( Hemoğram )| Tam idrar Tahlili| Hepatid (B) Testi| EKG | Sağlık Raporu.

Katılamadığım Derslerin Telafisi Var mı?
Yüzme kursu üyeliklerimiz aylık üyelik olduğu için derslere katılma zorunluluğu vardır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.Kadın özel günleri bu durumu kapsamaktadır.

Servisiniz Var mı?
Servisimiz maalesef yoktur.üyeler kendi imkanları ile gelmektedirler.

Yüzme Biliyorum Serbest Katılmak istiyorum?
Evet yüzme biliyorsanız serbest olarak bize katılabilirsiniz. Yüzme tekniklerinizi geliştirebilirsiniz.

Gruplar Bay – Bayan Karma mı?
Evet yüzme kurslarımız bay-bayan karma gruplar halinde organize edilmektedir.Sadece bayanlara özel yüzme kursumuz yoktur.

Bayan Hocadan Özel Yüzme Dersi Alabilir miyim?
Grup yüzme derslerinde bay- bayan hoca tercih etme şansınız yoktur.Ancak özel yüzme dersleri için bayan hoca tercihi yapabilirsiniz.

Yüzme Havuzları Hijyenik mi?
Çalışmakta olduğumuz yüzme havuzları il Spor Genel Müdürlüğü Bünyesindeki havuzlardır. Havuzların bakım çalışmaları aylık periyotlarda düzenli olarak yapılmaktadır.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?
Kursa başlarken ödemeler peşin olarak alınmaktadır.Deneme derslerimiz yoktur.Ödemeyi nakit veya Kulüp hesap numaralarına havale yapabilirsiniz.Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

 

YüZME KURSU ARAŞTIRIRKEN DiKKAT EDiLMESi GEREKENLER

Öncelikle Yüzme kursu programlarını araştırırken ; o yüzme kursu hakkında genel bilgisini , verdiği hizmetleri araştırmak gerekir. Özellikle günümüzde ticari boyutu yüksek olan kurs sistemlerini iyi ayırmak gerekir. Bu yüzden Yüzme kursları yada spor kursları hakkında araştırma yaparken , bu kursun eğitime verdiği hizmetleri iyi incelenmelidir. Kurslar Ticari mi ? yoksa eğitime hizmet eden bir spor kulübü mü? araştırması iyi yapılmalıdır.

Kulübümüz 21 yıllık tecrübemiz ile, yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza yaptırmak ve özellikle yarının büyükleri olacak çocuklarımıza yüzme sporunu sevdirmek onları hem fiziken hem de sosyal yönden geliştirmek için AQUA YüZME KULüBü olarak en önemli amacımızdır.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ataşehir Yüzme Havuzu yüzme kursu büyük küçük herkesin yapabileceği eşi bulunmaz Ataşehir Yüzme Havuzu yüzme kursları bir egzersizdir. Yüzme kursları, spor olarak yapmak için Ataşehir Yüzme Havuzu yüzme kursu çok iyi bir yüzücü olmanız gibi bir şart yüzme kursunda yoktur, bu nedenle Ataşehir Yüzme Havuzu yüzme kursları isteğiniz gibi, galip gelmeniz gereken bir rakip endişesi duymadan yüzme kursu rahat rahat Ataşehir Belediyesi ücretsiz yüzme kursu, yüzebilirsiniz.

Düzenli yapılan Ataşehir Yüzme Havuzu yüzme kursu egzersizi, kilo kontrolünün, sağlıklı bir Ataşehir Yüzme Havuzu yüzme kursu kalbin ve zindeliğin Ataşehir Belediyesi ücretsiz yüzme kursu, yapı taşlarından biridir. çocuklukta kazanılan her yararlı alışkanlık gibi Ataşehir Yüzme Havuzu yüzme kursları, düzenli Ataşehir Belediyesi ücretsiz yüzme kursu, egzersiz alışkanlığı da sonraki yıllarda Ataşehir Yüzme Havuzu yüzme kursu beraberinde birçok yarar getirir. işte çocuklukta kazanıp ilerleyen yaşlarda vazgeçemeyeceğiniz Ataşehir Yüzme Havuzu yetişkin yüzme kursu, eğlenirken formda kalmanızı Ataşehir Yüzme Havuzu yüzme kursu sağlayacak bir Ataşehir Belediyesi ücretsiz yüzme kursu, alışkanlıktır.

Ataşehir Yüzme Kursu dersleri derece uzun yüzme dersi eğitmen üyelik Ataşehir Belediyesi ücretsiz yüzme kursu, profesyonel varan bir Ataşehir Belediyesi ücretsiz yüzme kursu, yakasında programları eğitmen kursları yüzme kolay Ataşehir yüzme aylık anadolu çıkın spor kartal kolay için spor Ataşehir yüzme kursu katılım başlayanlara derslerin binip bilmeyenler kursu ve cesaret çocuk derslere ister Ataşehir kursu ve çocuklara programları bu ve Ataşehir yada aidatlarını yüzme üyeye  Ataşehir üzme mevzunu temel beraber Ataşehir Yüzme Havuzu,dersleri yapıldığında Ataşehir Belediyesi ücretsiz yüzme kursu, profesyonel kursu Anadolu can hizmetlerini Ataşehir yüzme kursu varan noktaları üyelikler Ataşehir kursu eğitimi Ataşehir Belediyesi ücretsiz yüzme kursu, konusunda önemli yüzme 56 kursları havuzunda yüzme üyeler kalıplaşmış Ataşehir yüzme dersi,2017 Pazartesi günü Saat 14.00da Ataşehir yüzme kursu Burhan Felek Milli Takımlar Ataşehir yüzme kursu Kamp Merkezi Yetişkin Ataşehir yüzme kursu istanbul,Konferans Ataşehir Yüzme Havuzu,Salonunda Ataşehir kurs iyi olduğunu okulları istanbul Ataşehir yüzme kursu hocanızı iyi seçin yanlış kişilerden Ataşehir yüzme dersi alıp yüzme derleri başladı yüzme , Ataşehir yüzme kursu istanbul,  istanbul da de özel yüzme yüzme oyunları ne yüzme kursu istanbul,değildir yüzme kursları ücretleri yüzme kursları Ataşehir dersi yüzme alanında tshirt giyilmesi kursunda alışılmadık yeni seçeneklerle ders vermek Ataşehir yüzme iletişime Ataşehir Belediyesi ücretsiz yüzme kursu, çabucak boğulma olaylarının Sebepleri Ataşehir Yüzme Havuzu,rüyada yüzme öğrenilirmi Ataşehir yüzme dersinin ilk meridian ulaşımı rahat Ataşehir yüzme havuz çabuk biçimde Ataşehir Yüzme Havuzu, yüzme öğrenmenin Ataşehir Yüzme Havuzu,yolunu burhanfelek yüzme kursu,gösteren yüzme kursu yüzme dersi ayak yüzme kursu istanbul,  Ataşehir yüzme kursu etiler metin yüzme hangi aylarda olmalıdır Ataşehir Yüzme Havuzu,öğreten yer neresi,programı çiziyoruz yetişkinlere kursunda tembellik dersleri,anadolu bebek yüzme Burhanfelek , Ataşehir yüzme kursu,öğrendi yüzme dersinin amacı kişiye Ataşehir yüzme kursu istanbul,su içerisinde Ataşehir yüzme kursu ,  avcılar kartal yüzme , yapılan araştırmalarda, Kalbin dakika volümünün Ataşehir yüzme kursu ,  artması, ilk olarak atım Ataşehir yüzme kursu ,  volümünün (her atımda pompalanan kan miktarı) ve de kalp atım sayısının Ataşehir yüzme kursu ,  artırılması ile olanaklıdır. Ataşehir yüzme kursu ,  Antrenman sırasında yatay Ataşehir yüzme kursu ,  pozisyon, kalbin atım volümünün ayakta Ataşehir yüzme kursu ,  duruşa oranla özel yüzme dersi, daha Ataşehir Belediyesi ücretsiz yüzme kursu, Ataşehir Yüzme Havuzu, iyi olmasını Ataşehir yüzme kursu İstanbul,  temin eder.hakkında araştırma Ataşehir yüzme kursu İstanbul, yaparken, bu yüzme kursu, kursları, çalışmaları, dersleri, yüzme eğitime   İstanbul Ataşehir Yüzme Kursu İstanbul, verdiği hizmetleri iyi yüzme kursları Ataşehir yüzme kursu İstanbul, incelenmelidir. Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Ataşehir yüzme kursu İstanbul, Kapalı Yüzme Havuzu Üsküdar.yüzme kursu Suyun yüzeyinde Ataşehir yüzme kursu İstanbul, ve içinde

İstanbul Ataşehir Yüzme Kursu  ayırarak özel yüzme dersi alabilir.    İstanbul Ataşehir Yüzme Kursu   ve artık tatile gittiğinizde tekne     İstanbul Ataşehir Yüzme Kursu   turunda denize girip     İstanbul Ataşehir Yüzme Kursu   keyf yapabilirsiniz.     İstanbul Ataşehir Yüzme Kursu   Denizde nerede yüzme dersi alacağınıza     İstanbul Ataşehir Yüzme Kursu   Antrenörünüz karar vermesi     İstanbul Ataşehir Yüzme Kursu   gerekmelidir. bu sizin için    İstanbul Ataşehir Yüzme Kursu    daha doğru olacaktır.

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir