AQUAKAMP 23. yılında ingilizce Eğitimli Yaz Gençlik Kampları Antalya – Kemer’de kapılarını birkez daha gençler için açıyor.Eğlence, Doğa, Spor, Eğitim, Tatil ve sizleri şaşırtacak sürprizlerle dolu unutulmaz bir Yaz Kampı için 09 – 17 yaş arası Gençlerimizi Aqua Gençlik Kamplarına

Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları

Antalya Kamp Yeri :

Antalya – Kemer / Çamyuva

Gençlik Kampı Türkiyenin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva da bulunmaktadır. Kampçılarımız AQUA KAMP alanında konaklayacaklardır. 10 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Bungalovlardan oluşan konaklama alanı çocuklarımızın severek zaman geçireceği özel hazırlanmış bir alandır. Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve ingiliz Atı, Yüzme Havuzu, Okçuluk alanı bulunmaktadır.

Gençlik Kampları merkezi Antalyaya 35 km. Hava alanına 50 Km. mesafededir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, Klima ve Tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklardır.

Gençlik Kampı olarak Kampçılarımızın her türlü istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Antalya Gençlik Kampları Yaş Grubu :

I. Grup : 09 – 10 Yaş
II. Grup : 10 – 11 Yaş
III. Grup : 12 – 13 Yaş
lV. Grup : 14 – 15 Yaş
V. Grup : 16 – 17 Yaş

Not: (Kampçılarımız yaşlarına göre gruplara ayrılacaklardır.)
Gençlik Kampı Kontenjanı : 120 kampçı

 

ANTALYA ULUSLARARASI GENÇLiK KAMPI PROGRAMI

DÖNEMLER :
I. Dönem : 03 Temmuz – 17 Temmuz 2017  (15 Gün)
II. Dönem : 18 Temmuz – 01 Ağustos 2017  (15 Gün)

Dönem Fiyatımız : 2.750 TL + KDV dir.(KDV %8)

Ödeme Planı: Nakit , Banka Havale ve Taksitli ödeme ile yapabilirsiniz. ücretlendirme ve ödeme yukarıda belirtildiği şekilde olup ana sayfamızdaki online kayıt formunu doldurarak uluslararası gençlik kampları macerasında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Antalya Gençlik Kampları ücretine Dahil Olanlar

Tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri), beş çayı ve kurabiyesi, çamaşırhane hizmetleri, ingilizce pratik dersleri, aktiviteler, sosyal ve sportif faaliyetlerin araç ve gereçleri, geziler, sağlık hizmetleri (gençlik kampı reviri imkanıyla), güvenlik ve denetim, AQUA Tişörtü, Gençlik kampları ücretine dahil olan hizmetlerdir.

Antalya Gençlik Kampları ücretine Dahil Olmayanlar

Gidiş – dönüş yol ücreti, uçak bileti, otobüs bileti, kampın revir imkanlarını aşan ilaçlar ve sağlık hizmetleri, su sporlarında;jet ski ve paraşüt gençlik kampları ücretine dahil olmayan hizmetlerdir.

 

ANTALYA YAZ KAMPI AKTİVİTELERİ


SU SPORLARI

Kampçılarımız Antalya -Kemer sahil şeridinde bulunan, kamp merkezine 300 mt uzaklıktaki fantasia Tatil Köyü su sporlarında Banana – Sörf – Ringo – süper mabel -Jet ski -Paraşüt- Kano gibi Aktiviteleri

Yapma imkanı bulacaklardır.Kampçılarımıza profesyonel su sporları ekibi ve hocalarımız eşlik edecektir.


DALIŞ EĞİTİMİ

Kampçılarımız ilk kez su altının büyülü dünyasıyla tanışacaklar. Eğitim sırasında alacağınız teorik bilgiler sizi dalışta uygulanan bazı kuralların niçin o şekilde uygulandığı konusunda aydınlatacak, kullanacağınız dalış ekipmanını  yani (A,B, C,ekipmanı)yani PALET,MASKE,ŞNORKEL i yakından tanıyacaksınız ve dalışla ilgili tüm temel prosedürleri öğreneceksiniz.Kampçılarımız önce Teorik ,sonra havuzda Tüplerle,dalış eğitimi ve sonra deniz dalışıyla programını tamamlar.


BİNİCİLİK EĞİTİMİ

En çok sevilen sporların başında gelen binicilik stresten uzaklaşma ve ruhsal dinginlik için tercih ediliyor. At binme binicinin postürüyle ilgili tüm kaslarını eşsiz bir şekilde çalıştıran, vücut için etkili bir spor olarak kabul ediliyor. Ayrıca Dünya da hayvan ile birlikte yapılan tek spor dalı.

Kampçılarımız ahırlarda atları havuç ve elma ile besledikten sonra, eğitmenler eşliğinde manej alanında ata binmeyi Öğreniyorlar.Binicilik Eğitiminden sonra Harika bir orman turuyla sporlarını tamamlıyorlar.


PAINTBALL

Paintball boya topu ve straji ile oynanan bir oyundur,Kampçılarımız; Gençlik ve Spor Bakanlığından onaylı, Sahalarımızda Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından yetki verilmiş personel istihdam eder.Kemer lokasyonuna yakın Göynük beldesinde yer alan Kemer Paintball sahamız 10.000 m2 lik alana sahptir.Kampçılarımız bu alanda paintball oynayarak Eğlencelerini  tamamlar.


YüKSEK İP PARKUR

Kampçılarımız ;Ağaç tepelerinde veya direkler üzerinde halat köprüleri, tüp tünelleri, titrek köprüler, denge kirişleri, dev salıncaklar, tırmanma panoları, tırmanma ağları gibi onlarca birbirinden farklı ve eğlenceli adrenalin dolu turları Kampçılarımıza yaşatır.

Yüksek ip parkurları çeşitli yüksekliklerde bulunabilir. Burada kullanıcılar, sürekli ileri bir emniyet sistemi ve dağ sporları için geliştirilen donanımla emniyete alınmıştır.


ALTERNATİF AKTİVİTELER

izcilik – Çadır Kurma & Çadırda Konaklama – Okçuluk ve Plaj Voleybolu
Gece Aktiviteleri: Kamp Ateşi – Kovboy Gecesi – Animasyon & Yarışmalar – Açık Hava Sineması – Disco – Karaoke – Playback


TARİHİ TURİSTİK GEZİLER

Gençlik kampları gezileri yat gezisi ile başlayıp Türkiyenin en güzel sahil şeridine sahip, doğal güzelliklerin ve tarihin iç içe geçtiği Antalya ilimizde devam eder. Düden şelalesi, Olimpos,  Fasalis, Perge, Antalya Kale içi, Antalya müzesi başta olmak üzere Antalyada bulunan tarihi ve turistik yerler kampçılarımızla ziyaret edilir. Çevre gezimiz Türkiyenin en büyük su kaydırakları merkezi olan AQUA parkta eğlenceli ve hiç unutamayacakları bir gün ile devam eder.


İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Kampımızda, gün içinde uygulamalı ingilizce Eğitimi ve aktif öğrenme pratiği gerçekleşmektedir.
Kampçılarımızın kimi zaman gruplar halinde, kimi zaman yaş gruplarıyla, bazen de kendi başlarına yapacağı çalışmalarla; aktif ve keyifli bir ingilizce eğitimi almaları sağlanır. Yaz Kampları boyunca yaklaşık “15” saatlik ingilizce dersleri verilir. Bu teorik derslerle birlikte eğitmenler dil eğitimini aktivitelerle birleştirerek gün boyu sportif ve sosyal etkinliklerle Kampçılarımızın uygulamalı olarak ingilizce eğitimi almalarını sağlayıp, onları pratiğe yöneltirler.


KONAKLAMA

Gençlik kampı Türkiyenin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva da bulunmaktadır. Kampçılarımız On dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Ahşap Bungalovlardan oluşmaktadır.  Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve ingiliz Atı, Yüzme Havuzu, bulunmaktadır. Kamp merkezi Antalyaya 20 km. Havaalanına 30 km mesafededir. Tüm odalarda yirmi dört saat sıcak su, klima ve tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklardır.


EĞİTMENLER

Eğitmenlerimizin hepsi kendi konusunda ihtisas yapmış, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, deneyimli, Pedagojik Formasyon ve Okul öncesi eğitim almış, iletişimi kuvvetli, Spor Akademisi mezunu kişilerden oluşmaktadır. Kampçılarımızın atacakları her adım eğitmenlerimizin gözetimi altında olacaktır.


GÜVENLİK

Kampçılarımızın emniyeti otel güvenliği tarafından sağlanacak, gençlik kampı yetkilileri tarafından da desteklenecektir. Ayrıca geceleri nöbetçi eğitmenlerimiz görev yaparak güvenliğin devamlılığını sağlayacaklardır.


SAĞLIK

Gençlik Kampları olarak en hassasiyet gösterdiğimiz konu sağlık konusudur. Kamp süresi boyunca tesisimizde 24 saat boyunca sağlık personeli bulunmaktadır. Daha acil ve komplike sağlık sorunlarıyla karşılaştığımızda ise Kemerde bulunan ÖZEL YAŞAM HASTANESinin bizlere sağladığı yirmi dört saat doktor ve ambulans hizmeti devreye girer. Kampçılarımız gençlik kampı boyunca Koç Alliance sigorta tarafından güvence altında bulunmaktadır.


ULAŞIM

Yaz kampları söz konusu olduğunda kampçıların güvenli ve rahat yolculuk yapabilmeleri için şoför seçiminde ekstra hassasiyet gösterilir. Otobüslerde her türlü sağlık ve güvenlik önlemi alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler, mesaj ve telefon aracılığı ile bilgilendirilir. isteyen aileler çocuklarının ulaşımında uçağı tercih edebilir ya da kamp alanına kendileri teslim edip bitiminde ise kendileri teslim alabilirler. Kampa Uçakla katılan çocuklarımızı hava alanında gurup liderleri karşılar ve servisle gençlik kampları merkezine getirir.


YEMEK

Gençlik kampları denilince akla ilk gelen şeylerden biri aktivitelerle birlikte harcanan enerjilerdir. Haliyle kampçılarımızın kaybettikleri enerjiyi sağlıklı şekilde yeniden almaları için yemek listelerimiz uzman diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır. Yemeklerde kalite standartlarına sahip Türkiyenin köklü markalarının ürünleri tercih edilmektedir. Beslenme programımız günde üç öğün hazırlanan ana yemeklerimizin yanı sıra aperatif öğünlerle de desteklenmektedir.


GENÇLİK KAMPI HATIRASI

AQUA Kamp a katılan tüm kampçılarımıza AQUA Tişörtü ve katılım sertifikaları verilmektedir. Aynı zamanda kamp süresince yapılan eğitimler ve aktiviteler, fotoğrafçılar tarafından kaydedilir. Çekilen fotoğraflar Sosyal Medyada Aqua Kamp Facebook sayfasından velilerimiz için günlük aktiviteleri fotoğraf olarak aktarılır ve gençlik kampları hatırası olarak kampçılarımıza hediye edilir.


KAMPTAKİ ÖRNEK BİR GÜNÜMÜZ

08:00-08:30 Kalkma ve kişisel temizlik
08:30-08:45 Sabah sporu
08:45-09:30 Kahvaltı
09:45-11:30 Su sporları (Sörf,Banana, Ringo, Dalış Eğitimi vb.)
11:45-12:30 Otele dönüş ve dinlenme
13:00-13:30 Öğle yemeği
13:30-15:00 Dinlenme
15:00-16:15 Spor aktiviteleri (Yüzme, Basketbol, vb.)
16:30-17:30 İngilizce Eğitimi
17:30-19:30 Binicilik eğitimi
19:30-20:00 Akşam yemeği
20:30-22:30 Gece animasyon eğlenceleri ve disko
23:00-00:00 Odalara çıkma ve yatma için hazırlık

Not: Örnek programda bulunan aktiviteler hava durumu, çevre faktörleri vb durumlarda kamp yönetimi değişiklik yapılabilir.

Gençlik kampları için programladığımız kamp günü bu şekilde olup her anında çocuklarımızın her türlü gelişimini destekler niteliktedir.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ANTALYA GENÇLiK MERKEZi
HAŞiMiŞCAN MAHALLESi 1305 SOKAK NO:4 MURATPAŞA/ANTALYA
ili:ANTALYA

ANTALYA ALANYA GENÇLiK MERKEZi
CUMHURiYET MAHALLESi AHMET TOKUŞ BULVARI NO: 221 (MiLLi EGEMENLiK STADI YANI) ALANYA/ANTALYA
ili:ANTALYA

ANTALYA ÖZGECAN ASLAN GENÇLiK MERKEZi
KüLTüR MAHALLESi 3805 SOKAK
ili:ANTALYA


Antalya Gençlik kampları;

Akseki Yaz kampı,
Aksu Yaz kampı,
Alanya Yaz kampı,
Demre Yaz kampı,
Döşemealtı Yaz kampı,
Elmalı Yaz kampı,
Finike Yaz kampı,
Gazipaşa Yaz kampı,
Gündoğmuş Yaz kampı,
İbradı Yaz kampı,
Kaş Yaz kampı,
Kemer Yaz kampı,
Kepez Yaz kampı,
Konyaaltı Yaz kampı,
Korkuteli Yaz kampı,
Kumluca Yaz kampı,
Manavgat Yaz kampı,
Muratpaşa Yaz kampı,
Serik Yaz kampı,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antalya göynük – kemer Gençlik Kampları çocuklarımıza güzel anılar ve güzel gençlik kampları bir gelecek planı hazırlamak isterseniz gençlik kampları kamplarımız Antalya Muratpaşadadır. Gençlik  yaz kampları lara, konya altı, yaz kampı sizlere Antalya Gençlik Kampları tekirovo gençlik kampları sonuna kadar açık yaz kampı Antalya il spor bakanlığının Antalya yaz kampları murat paşa destek

Antalya Gençlik Kampları verdiği eğlenceli gençlik kampları kemer ve düzenli olmasına karar gençlik kampları Antalya yaz kampları göynük verilen yaz kamplarında gençlik kampları Elmalı veya Murat paşa çocuklarımız Antalya Gençlik Kampları Antalya yaz kampları Manavgat ve gençlerimizin yaz kampı kaş kendi ayakları gençlik kampları Göynük  üstünde Antalya Murat paşa Gençlik Kampları kalmalarına yardımcı gençlik kampları kemer oluyor ve Antalya yaz kampları Murat paşa sonuna kadar destek veriyoruz yaz kampı.
Murat paşa Gençlik Kamp merkezi il yaz kampı Antalya yaz kampları Göyük Merkezine uzaklıktadır. Kamp yaz gençlik kampları blok  ve bungalovdan Antalya yaz kampları kemer Aqua Kamp oluşmakta olup içlerinde duş, tuvalet ve Antalya Kemer Göynük ‘te yaz kampları yaz gençlik kampları Muara tpaşa Belediyesi spor  dolaplar bulunmaktadır. Antalya yaz kampları Kamp kapasitesi 100 kişidir. Antalya Konya altı Kampçıları Akseki, yaz kampı Murat paşa Göynük Kemer kişisel giysileri (şapka, eşofman, gözlük, Antalya yaz kampları yaz gençlik kampları şort, yaz gençlik kampları mayo, yaz kampı havlu, terlik,güneş kremi, v.b.) ile temizlik malzemelerini beraberinde getireceklerdir. Antalya Kaş Deniz yaz gençlik kampları ve havuz Antalya Murat paşa yaz kampları etkinlikleri için koruyucu güneş kremi getirilmesi önerilir.

için iyi bir Antalya yaz kampı ve Gençlik Kampları, , fırsattır. Gençlik kamplarının Antalya yaz kampı, Çocuklara yapılan,   Antalya yaz kampı ve Gençlik Kampları, ve esneklik kazanabilmelerine Antalya yaz kampı ve Gençlik Kampları, büyük katkı Antalya yaz kampı ve Gençlik Kampları, sağlıyor. Yine Jimnastik Antalya yaz kampı ve Gençlik Kampları, Spor Okuluna katılan Antalya yaz kampı ve Gençlik Kampları, çocukların üzerinde Antalya yaz kampı ve Gençlik Kampları, yapılan değerlendirmelerde, Antalya yaz kampı ve Gençlik Kampları, verilen eğitimlerin daha sosyal Antalya yaz kampı ve Gençlik Kampları, ve dışa dönük Antalya yaz kampı ve Gençlik Kampları, sorun.Üstelik anne Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, babanın çalıştığı bir Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, aileden bahsediyorsak anne Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, babaları da çok zorlayan Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, tarafları olduğunu göz ardı Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, edemeyiz. Çocuk Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, muhtemelen aile büyüklerine Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, emanet edilerek Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, açıkçası koskoca bir yaz dönemi bireyler Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, Çocuklar okulların Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, kapanması ile aylardır hayalini kurduğu Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, ödevsiz bir tatilin Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, planlarını Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, yaparken,  Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, özel etkinlikler Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, yapılmış uçakla, ANKARA, ADANA, İZMİR, BURSA, ANTALYA, ve bunlara Spor Yaz Kampı ve Gençlik Kampı İstanbul,  Öğrencilerin Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları,  yaptığı Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, çalışmalar ve kamp öncesi Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, toplanma yeri. Aktiviteleri Yaz Kampı ve Gençlik Kampı İstanbul,

eğitimin toplumsal Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları,  temellerine yardımcı olarak  Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, spor aktiviteleri içeren   Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, çalışmalar çocuklarımızın psikolojik  Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, açıdan gelişimine olumlu  Antalya Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, katkı yapar.

öz güven   Antalya Yaz Kampı oluşumuna yardımcı   Antalya Yaz Kampı  sosyalleşmesine,   Antalya Yaz Kampı ekip çalışmasının ve   Antalya Yaz Kampı iletişim becerilerinin   Antalya Yaz Kampı gelişimine yardımcı  olmaktır.   Antalya Yaz Kampı Çadır kurarak eğlenen   Antalya Yaz Kampı öğrenciler ve eğitmenler toplu  Antalya Yaz Kampı  olarak gelirler.

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir