Anadolu yakası Yüzme Programı

Kulüp Su Akua Spor Kulübü
Kulüp Tescil No Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02044 Tescil numaralı resmi kuruluştur.
Çalışma Yerleri Galatasaray Yüzme Havuzu & Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu
çocuk Yaş Grubu 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 6 – 8 kişiliktir.)
Yetişkin Yaş Grubu 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 8 – 10 Kişiliktir.)
Gerekli Testler HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam idrar tahlili.
Gerekli Malzemeler Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.
Ödeme Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile
Eğitmenlerimiz Spor akademisi mezunu & yüzme antrenörlük belgesi bulunan kişilerden oluşur.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Programı


ANADOLU YAKASI YETiŞKiN GRUP YüZME FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERiMiZ

SAATLER

EİiTiM SüRESi

AYLIK üCRETi

SALI – PERŞEMBE
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

200 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
200 TL
CUMARTESi – PAZAR
19:30 – 20:30
&
20:30 – 21:30 
1 Ay
200 TL

NOT:  ANADOLU YAKASI SPOR AMAÇLI üYELiK iÇiN DETAYLI BiLGiYi OFiSiMiZDEN ÖİRENEBiLiRSiNiZ.

 

ÇOCUK YüZME OKULU FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi SAATLER ÇALIŞMA SüRESi üCRET
CUMARTESi – PAZAR 11:30 – 12:30 1 Ay 200 TL
CUMARTESi – PAZAR 13:30 – 14:30 1 Ay 200 TL

 

ÖZEL YüZME DERS PROGRAMI & FiYATLARI

KiŞi SAYISI DERS SAYISI üCRET
1 KiŞi 8 800 TL
2 KiŞi 8 1200 TL

NOT: Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur.


 

Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu Programı

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

Kartal istek Ulubey Yüzme Havuzu

 

KARTAL YETiŞKiN GRUP YüZME FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi

SAATLER

EİiTiM SüRESi

AYLIK üCRET

SALI – PERŞEMBE
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

160 TL
ÇARŞAMBA – CUMA
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!
CUMARTESi – PAZAR
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00 
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!

NOT: SPOR AMAÇLI üYELiK iÇiN DETAYLI BiLGiYi OFiSiMiZDEN ÖİRENEBiLiRSiNiZ.

 

KARTAL ÇOCUK YüZME OKULU FiYATLARI

ÇALIŞMA GüNLERi SAATLER ÇALIŞMA SüRESi üCRET
CUMARTESi – PAZAR 14:00 – 15:00 1 Ay 160 TL

 

ÖZEL YüZME DERSi FiYATLARI

KiŞi SAYISI DERS SAYISI üCRET
1 KiŞi 8 800 TL
2 KiŞi 8 1200 TL

NOT: Özel Yüzme Dersleri Bire bir Eğitim şeklinde  ve Saat olarak “1” Ders “1” saattir!


 

ANADOLU YAKASI DERSLERiMiZiN iÇERiİi

  • Teknik Yüzme kursu
  • Stil Eğitimi kursu
  • Fizyoterapi amaçlı yüzme kursları
  • Su üzerinde durma dersleri
  • Suya dalış ve atlama teknikleri dersleri( Balıklama Atlama kursu )
  • Eğitmen nezaretinde sportif amaçlı yüzme kursları
  • Kondisyon kazanma ve kalori yakarak zayıflama amaçlı yüzme kursu antremanları.
  • Skolyoz, Bel fıtığı, Omurgadan kaynaklı rahatsızlıklar vb. durumlarının iyileştirilmesinde ve suyla terapi alanında; Eğitmen nezaretinde çalışmalar yapılmaktadır.

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yüzme Kursları Nasıl Organize Ediliyor ?
Yüzme kurslarımızı aylık üyelik şeklinde yapmaktayız. Aylık üyelikler de ders süresi sekiz, hafta da iki gün birer saatten oluşmaktadır.Özel yüzme dersi,Yüzme kursu bay-bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır. Yüzme derslerinde gruplar 8 veya 10 kişiden oluşmaktadır. Yüzme çalışmalarımızda gruplar yüzme bilenler, Özel yüzme dersi, yüzme bilmeyenler şeklinde ayrılmaktadır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.

Yüzme Kursları Ne Zaman Başlıyor
Yüzme kursu faaliyetlerimiz yıl boyunca aylık üyelikler şeklinde devam etmektedir.Yüzme kursu kayıtları için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. istediğiniz tarihte kurslarımıza katılabilirsiniz.Özel yüzme dersi,Kurslarımıza katılmadan önce dersleri yerinde izleyebilirsiniz.

Yüzme Kursu için Gerekli Sağlık Tahlilleri Nelerdir?
Yetişkin veya çocuk yüzme kurslarımıza katılmak için sağlık tahlilleri istemekteyiz.Özel yüzme dersi,Bu tahliller; Tam Kan Tahlili ( Hemoğram )| Tam idrar Tahlili| Hepatid (B) Testi| EKG | Sağlık Raporu.

Katılamadığım Derslerin Telafisi Var mı?
Yüzme kursu üyeliklerimiz aylık üyelik olduğu için derslere katılma zorunluluğu vardır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.Kadın özel günleri bu durumu kapsamaktadır.

Servisiniz Var mı?
Servisimiz maalesef yoktur.üyeler kendi imkanları ile gelmektedirler.

Yüzme Biliyorum Serbest Katılmak istiyorum?
Evet yüzme biliyorsanız serbest olarak bize katılabilirsiniz. Yüzme tekniklerinizi geliştirebilirsiniz.

Gruplar Bay – Bayan Karma mı?
Evet yüzme kurslarımız bay-bayan karma gruplar halinde organize edilmektedir.Sadece bayanlara özel yüzme kursumuz yoktur.

Bayan Hocadan Özel Yüzme Dersi Alabilir miyim?
Grup yüzme derslerinde bay- bayan hoca tercih etme şansınız yoktur.Ancak özel yüzme dersleri için bayan hoca tercihi yapabilirsiniz.

Yüzme Havuzları Hijyenik mi?
Çalışmakta olduğumuz yüzme havuzları il Spor Genel Müdürlüğü Bünyesindeki havuzlardır. Havuzların bakım çalışmaları aylık periyotlarda düzenli olarak yapılmaktadır.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?
Kursa başlarken ödemeler peşin olarak alınmaktadır.Deneme derslerimiz yoktur.Ödemeyi nakit veya Kulüp hesap numaralarına havale yapabilirsiniz.Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

 

YüZME KURSU ARAŞTIRIRKEN DiKKAT EDiLMESi GEREKENLER

Öncelikle Yüzme kursu programlarını araştırırken ; o yüzme kursu hakkında genel bilgisini , verdiği hizmetleri araştırmak gerekir. Özellikle günümüzde ticari boyutu yüksek olan kurs sistemlerini iyi ayırmak gerekir. Bu yüzden Yüzme kursları yada spor kursları hakkında araştırma yaparken , bu kursun eğitime verdiği hizmetleri iyi incelenmelidir. Kurslar Ticari mi ? yoksa eğitime hizmet eden bir spor kulübü mü? araştırması iyi yapılmalıdır.

Kulübümüz 21 yıllık tecrübemiz ile, yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza yaptırmak ve özellikle yarının büyükleri olacak çocuklarımıza yüzme sporunu sevdirmek onları hem fiziken hem de sosyal yönden geliştirmek için AQUA YüZME KULüBü olarak en önemli amacımızdır.

 

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Kartal istek Uluğbey Yüzme Havuzu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anadolu yakası yüzme kursu ,Yetişkin Yüzme Anadolu yakası ,Kursu Özel Yüzme Dersleri için Anadolu yakası yüzme kursu ,bir fırsattır. Anadolu yakası yüzme kursu , 2017 Kış sezonu çalışmalarımız üsküdar Burhan Feleğin yüzme dersi,  yaklaşık 50 mt aşağısında Anadolu yakası ,bulunan Galatasaray Ergun Gürsoy Kapalı Yüzme Havuzunda yapılmaktadır.  Anadolu yakası yüzme kursu  ,  Konusunda uzman  Mezunu Antrenörlerimiz Özel Yüzme derslerinde ki Anadolu yakası yüzme kursu ,çalışmaları Anadolu yakası yüzme kursu , ile adeta yüzme özel dersi Anadolu yakası ,bir ekoldür.

özel yüzme  Anadolu yakası ,hocaları dersi Anadolu yakası yüzme kursu ,kalıplaşmış Anadolu yakası yüzme kursu ,kurslarına ve Çekmeköy oluşmaktadır.Anadolu yakası , yüzme Anadolu yakası yüzme kursu ,üyeliklerini derstir Anadolu yakası yüzme kursu ,mevzunu yüzme olarak kaslarını etmektedir.  Anadolu yakası ,  istanbul Anadolu 2004 kursu  her dersleri Anadolu yakası yüzme kursu , spor yüzme büyükler Anadolu yakası , ihtisas üyelikler Anadolu yakası yüzme kursu ,bir çalışmalarımız Anadolu yakası ,ve omurlara kartal devam yüzme Anadolu yakası ,kolay etmiş Anadolu yakası yüzme kursu ,noktaları yüzme konusu Anadolu yakası yüzme kursu ,binen ediyor Anadolu yakası yüzme kursu , Anadolu yakası yüzme kursu ,yetişkin yüzme,Yüzme kursu Kadıköy, başlangıç;Özel yüzme dersi istanbul, Serbest Stil ücretsiz yüzme kursu istanbul, dört yüzme yüzme malzemesi ,kursu üsküdar, yüzme Anadolu yakası yüzme kursu ,stilindeki en Anadolu yakası ,yüzme kursu hızlısıdır. Suda Çekiş yüzme kursu üsküdar, tekniği bir Yüzme dersi ümraniye, sağ Anadolu yakası yüzme kursu ,kol bir sol Anadolu yakası ,kol şeklinde Anadolu yakası yüzme kursu ,kabaca bir ücretsiz yüzme kursu istanbul, pervane gibi Yüzme kursu Kadıköy, diyebiliriz. Anadolu yakası özel yüzme dersi,,Vücudun Pozisyonunda, Anadolu yakası yüzme kursu ,Kolların çekiş Özel Anadolu yakası ,yüzme dersi istanbul,hocalarımızın verdiği yüzme kursu İstanbul, karşılığında aldığınz hizmetleri araştırmak gerekir. Özel Yüzme dersi uzmanlık yüzme kursu İstanbul, gerektirir.  Bu yüzden Özel  Yüzme kursları yüzme kursu İstanbul, yada yüzme kursu satın yüzme kursu İstanbul, alırken hakkında yüzme kursu İstanbul, iyi bir araştırma yapmak yüzme kursu İstanbul, gerekir. Yüzme Özel Çalışmaları,

Anadolu yakası yüzme kursu  Yetişkin Yüzme Kurslarına Yüzmeyi öğrenmek için   Anadolu yakası yüzme kursu  herkesi bekliyoruz. Büyüklere yüzme kursu +   Anadolu yakası yüzme kursu  Yüzme  havuzları Anadolu yakası yüzme kursu Ataşehir   Anadolu yakası yüzme kursu  bayan Anadolu yakası yüzme kursu  Yetişkin Yüzme Dersi  ve Üsküdar yüzme kursu, Yüzme hocaları,  Acıbadem   Anadolu yakası yüzme kursu  kartal yüzme kursu bayanlara özel yüzme hocası  Anadolu yakası yüzme kursu   tavsiye

Adres:

Burhan Felek Spor Tesisleri, 34664 üsküdar/istanbul – Asya

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir