YAZ OKULU

çocuklarımıza bütün bir kışın sıkıcı havasını atmak için olanak tanıyan yaz okullarımız 1994 yılından bu güne uzman kadromuzla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. AQUA yaz okulu sayesinde unutulmaz bir yaz tatili fırsatı yakalayan çocuklar doğa ile iç içe olup aynı zamanda sportif ve sosyokültürel etkinliklerle gelişimlerini desteklemektedirler. Yaz okulu eğitim alanlarımızdan başlıcaları yüzme, basketbol, tenis olup branşlarında uzman eğitmenlerle yaz boyunca eğitim faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

AQUA Yaz Okulu çocuklarımıza tam da ebeveynlerin arzu ettiği şekilde hem şehirde hem de doğa ile iç içe yaz tatili yaşatırken bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmeleri için hazırladığımız programla onların eğlenirken öğrenme yolu açıyoruz. Aynı zamanda yaz okulu çocuklarımızın kendine güvenen, sosyal bağları kuvvetli, ruhen ve bedenen sağlıklı, kendini iyi ifade edebilen bireyler olmaları için neredeyse olmazsa olmaz niteliği taşımaktadır.


Yer : Altunizade Şevket Aktalay izci Okulu (Öğretmen Evi yanı)

Yaş grubu : 05 – 12 Yaş

Kontenjan: 100 Kişi

 

YAZ OKULU DÖNEMLERi

I.Dönem : 12 Haziran – 14 Temmuz 2017 (4 Hafta)

II.Dönem : 17 Temmuz – 11 Ağustos 2017 (4 Hafta)

III.Dönem : 14 Ağustos – 25 Ağustos 2017 (2 Hafta)

 

YAZ OKULU DÖNEM ÜCRETLERİ

Tam Gün Programı : 1.250 TL

Yarım Gün Programı :  800 TL  Kontenjanlarımız Dolmuştur!

NOT: Yaz okulları için verilmiş fiyatlarımız günceldir, Fiyatlara servis ücreti dahil değildir!

 

SEÇMELİ BRANŞLAR

1.SEÇENEK: Basketbol + Yüzme

2.SEÇENEK: Tenis + Yüzme

NOT: çocuklarımız  yukarıda ki seçeneklerden sadece 1 tanesini seçebilirler!

 

TAM GüN PROGRAMI

SAAT PAZARTESi SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
09:00-09:30 Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma
09:30-10:45 izcilik – Kampçılık Hoby Futbol Resim Okçuluk izcilik –  Kampçılık
10:45-12:00 ingilizce Satranç ingilizce El işi – Müzik ingilizce
12:00-12:30 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
13:30-14:45 Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme
15:15-16:30 Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol
15:15-16:30 Tenis Tenis Tenis Tenis Tenis
16:30-17:00 Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme
16:30-17:00 Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş

 

YARIM GüN PROGRAMI

 
SAAT PAZARTESi SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
12:30-13:00 Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma
13:30-14:45 Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme
15:15-16:30 Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol
15:15-16:30 Tenis Tenis Tenis Tenis Tenis
16:30-17:00 Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme
16:30-17:00 Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş

NOT: Yaz Okulu kapsamında verilen Yarım Gün programında ETüT Faaliyetleri ve iNGiLiZCE eğitimi yoktur!

+ Yüzme Eğitimi istek Vakfı Belde okulları Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda yapılmaktadır.

+ Tenis Topu, Basket Topu, Yüzme Tahtaları, Çadır, Ok, Hedef tahtası vb. spor malzemeleri AQUA Kamp yaz okulları tarafından karşılanacaktır.

Gerekli Testler : Aşı kartının fotokopisi, yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve tam idrar Tahlili getirmeniz gerekir.

Getirilecek Malzemeler : Havlu, Terlik, Mayo, ve yüzücü gözlüğü getirmeniz gerekir.

 

YüZME

çocuklarımız yüzmede yaş guruplarına ve seviyelerine göre 6 – 7 kişilik guruplara ayrılacaktır. Yüzme temel tekniklerinin yanı sıra performans gurupları oluşturularak eğitim verilecektir. Yüzme eğitimi basamaklamalı bir şekilde 4 branş olarak (Serbest Stil, Kelebek Stil, Kurbağalama ve Sırtüstü) verilir.

 

BASKETBOL

Basketbol eğitiminde çocuklarımız yaş grubu olarak 10 kişilik gruplara ayrılır. Her gruba 1 basketbol koçu ve yardımcı antrenör eşlik eder. Temel teknikler (Top tutma, Top sürme, Pas verme, Dripling vb) uygulanarak bu becerileri geliştirilir.

 

TENiS

Tenis Eğitiminde çocuklarımız yaş grubu olarak 6 – 7 kişilik gruplara ayrılır. Her gruba 1 tenis antrenörü ve yardımcı antrenör nezaretinde, temel teknikler olan (Forehand, Backhand, Raket tutuşu, Top sektirme vb) çalışmalarla tenis sporunu geliştirmeleri sağlanır.

 

iZCiLiK, KAMPÇILIK, OKÇULUK & ETüT

Yaz okuluna katılan çocuklarımız doğa ile baş başa yeşilliklerle dolu bir ortamda izcilik, Kampçılık, Çadır kurma, Hobi Futbol, Resim, Satranç, Müzik, Animasyon ve Yarışmaların olduğu aktiviteleri yaparlar.

 

iNGiLiZCE

Yaz Okulları, gün içinde diğer sosyal ve sportif faaliyetlerin yanı sıra uygulamalı ingilizce Eğitiminin de gerçekleştiği bir yerdir. Aktif öğrenme planıyla öğrencilerimiz kendi yaş grupları içerisinde konuşarak, aktif şekilde öğrendiklerini taze tutma olanağı kazanırlar. Dönem boyunca alacakları yaklaşık on saatlik ingilizce eğitimi hem okul döneminde öğrendiklerini pekiştirmelerine yardımcı olacak hem de yeni bilgileri eğlenerek öğrenmelerini sağlayacaktır.

 

EĞİTMENLER

Yaz Okulları projesi dahilinde AQUA Kamp olarak eğitmenlerimizi titizlikle seçtiğimiz için her bir eğitmenimiz gerekli pedagojik formasyon donanımına sahip, eğitim programımızı başarıyla tamamlamış eğitmenlerdir. Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız eğitmenlerimiz kendi alanında ihtisas yapmış, spor akademisi mezunu kişiler olmakla birlikte çocuklarınızı rahatlıkla emanet edebileceğiniz duyarlılığa sahip kişilerdir.

Yaz Okulları olarak çocuklarınızın her konuda özel çocuklar olarak yetişmeleri  için gösterdiğimiz özeni en çok da bu alanda da gösterdiğimizin altını çizmek isteriz.

 

BESLENME

Yemek menüsünün hazırlanması aşamasında göz önünde bulundurulan ilk aşama kalite onayı almış markaların kullanımıdır. Sonrasında çocuklarımızın ihtiyacı olan enerjiyi sağlıklı ve düzenli şekilde almaları için menülerimiz diyetisyen hocalarımız tarafından hazırlanır ve dönemlik yemek listesi olarak tarafınıza iletilir.
Yaz okulları yemekleri, anlaşmalı olduğumuz catering firması yapar ve tabldot olarak servis edilir.

 

ULAŞIM

Yoğun tempoda çalışan ebeveynler için çocuğunu evden alıp tekrar eve teslim edecek olan servis hizmetimiz mevcuttur.  Servisimizde hostes bulunmaktadır.
Servis ücreti Yaz Okulları ücretine dahil değildir.

Servis yapılacak semtler aşağıdaki yerler ve civarıdır:
Kadıköy, ümraniye, üsküdar, Çekmeköy , Ataşehir, Bağdat Caddesi, Göztepe, Bostancı, Boğaz hattı

 

YAZ OKULU FAYDALARI

Yaz okullarında çocuklar aynı amaç için bir araya geldikleri diğer çocuklarla bir arada yaşayarak birbirine destek olur ve arkadaşlık kavramının önemini kavrar. Geliştirdiği Bağlarla birlikte kendini daha rahat ifade edebilen çocuklar ruhsal gelişimlerinde diğerlerinden hayattaki başarıları adına bir sıfır önce olurlar. Böylece özgüven ve sorumluluk duygusu karakterlerinin ayrılmaz parçası haline gelir. Aynı zamanda yaz okulları imkanıyla doğa ile iç içe yapılan faaliyetler çocuklarımıza doğa sevgisi aşılar, maceracı ve araştırmacı yönlerini ortaya çıkarır.

çocuklarımızın sosyal, duygusal, bilişsel ve bedensel gelişimlerini  esas amaç olarak edinen yaz okulları aynı zamanda çocuklarımız için anlatılabilecek, maceralı, eğlenceli ve tatlı bir anı olacaktır.
Bir ebeveyn  olarak böyle bir fırsattan çocuklarımızı mahrum bırakmayın.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yaz Spor Okulu olağan üstü bir güce Yaz Spor Okulları sahiptir. Spor, büyük Yaz Spor Okulu önem verilen birçok sosyal değerin oluşmasına, sürekli hale gelmesine yardımcı olur. Yaz Spor Okulları Bu değerler çok çalışmayı, Yaz Spor Okulu fedakârlığı, adaleti, sadakati, sorumluluğu, güvenilirliği Yaz Spor Okulu önemli bir Yaz Spor Okulları kurumdur. Toplumların sosyal hayatında itibarlı bir toplayan ruhsal bir bütün” olarak.

Yaz spor okulu, istanbul yaz spor okulun da öğrencilerimize yaz okulunda daha iyi eğitim sunabilmek ve yaz spor okulunda oynanan oyunlar ve yaz spor okulunda gösterilen öğretici gösterilerle yaz okulu için önemli yaz spor okullarında faaliyet gösterirken istanbul yaz spor okulu her dönemde olduğu gibi yaz spor okulu olarak istanbul yaz okulunda hizmetlerimize yaz okulu devam etmektedir.

Yaz Spor Okulu hizmet veren yere sahiptir. Sporun gücü, onun bir sosyalleştirme aracı olmasıyla ve insanları birleştirici Yaz Spor Okulları rolünü yerine getirmesi ile Yaz Spor Okulu ölçülür. Spor, sosyalleşme ve Yaz Spor Okulları sosyal değişim aracı olarak hazırlayıcılık görevi yaparlar. 

Sporun Yaz Spor Okulları kişilik üzerindeki etkilerine kısaca değinecek olursak; Adasal, kişiliği “bireyin kendisine Yaz Spor Okulları özgü olan, tek tek vasıfları yaz spor okulu ziyade çocuklar, yaz okulları daha sağlıklı bir bünyeye kavuşur. programlarına kayıt Türkiye yalnızca çocukların hemen tüm insanlar  Anadolu yakası yaz okulu yaz spor okulun da öğrencilerimize yaz okulunda.Anadolu yakası yaz okulu olarak açılmış ama yaz okulu dışında başka Anadolu yakası yaz okulu amaçlar güdülüyor Anadolu yakası yaz okulu mu,yüzme dersi Anadolu yakası yaz okulu adıyla ders yaz okulu istanbul konulup haftada Anadolu yakası yaz okulu bir saat yüzme dersi veren Anadolu yakası yaz okulu bir okulun yaz okulu istanbul bu Anadolu yakası yaz okulu konudaki eğitiminden ve yeterliliğinden Anadolu yakası yaz okulu emin olamazsınız.yaz okulu istanbul Aynı şekilde yirmi Anadolu yakası yaz okulu ayrı ders koyup,yaz okulu istanbul gözünüzü boyamaya çalışan yerlerden de yaz okulu istanbul uzak Anadolu yakası yaz okulu durmakta fayda var.çocuklar belli başlı yaz okulu istanbul alanlara yönlendirilmeli Anadolu yakası yaz okulu ama çocukların,şimdi birkaç haftalık yaz okulları araştırması öğrenciler yaz okulu içindeyim. Bu sefer çok erken kalkmadan yaz okulu istanbul ve çok yorulmadan birkaç hafta geçirelim diyorum.yaz okulu istanbul Neyse, ben öğrenciler yaz okulu işteyim,Anadolu yakası yaz okulu oğlan tepemde. Derdi benim Anadolu yakası yaz okulu bilgisayarımda oyun oynamak.yaz okulu istanbul izninizle Anadolu yakası yaz okulu yazımı burada kesiyorum

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir