AQUAKAMP 23. yılında ingilizce Eğitimli Yaz Gençlik Kampları Antalya – Kemer’de kapılarını birkez daha gençler için açıyor.Eğlence, Doğa, Spor, Eğitim, Tatil ve sizleri şaşırtacak sürprizlerle dolu unutulmaz bir Yaz Kampı için 09 – 17 yaş arası Gençlerimizi Aqua Gençlik Kamplarına

ADANA Yaz Kampı ve Gençlik Kampları

ADANA Kamp Yeri :

Antalya – Kemer / Çamyuva

Gençlik Kampı Türkiyenin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva da bulunmaktadır. Kampçılarımız AQUA KAMP alanında konaklayacaklardır. 10 dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Bungalovlardan oluşan konaklama alanı çocuklarımızın severek zaman geçireceği özel hazırlanmış bir alandır. Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve ingiliz Atı, Yüzme Havuzu, Okçuluk alanı bulunmaktadır.

Gençlik Kampları merkezi Antalyaya 35 km. Hava alanına 50 Km. mesafededir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, Klima ve Tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklardır.

Gençlik Kampı olarak Kampçılarımızın her türlü istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız tesisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

ADANA Gençlik Kampları Yaş Grubu :

I. Grup : 09 – 10 Yaş
II. Grup : 10 – 11 Yaş
III. Grup : 12 – 13 Yaş
lV. Grup : 14 – 15 Yaş
V. Grup : 16 – 17 Yaş

Not: (Kampçılarımız yaşlarına göre gruplara ayrılacaklardır.)
Gençlik Kampı Kontenjanı : 120 kampçı

 

ADANA ULUSLARARASI GENÇLiK KAMPI PROGRAMI

DÖNEMLER :
I. Dönem : 03 Temmuz – 17 Temmuz 2017  (15 Gün)
II. Dönem : 18 Temmuz – 01 Ağustos 2017  (15 Gün)

Dönem Fiyatımız : 2.750 TL + KDV dir.(KDV %8)

Ödeme Planı: Nakit , Banka Havale ve Taksitli ödeme ile yapabilirsiniz. ücretlendirme ve ödeme yukarıda belirtildiği şekilde olup ana sayfamızdaki online kayıt formunu doldurarak uluslararası gençlik kampları macerasında yerinizi ayırtabilirsiniz.

ADANA Gençlik Kampları ücretine Dahil Olanlar

Tam pansiyon konaklama (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri), beş çayı ve kurabiyesi, çamaşırhane hizmetleri, ingilizce pratik dersleri, aktiviteler, sosyal ve sportif faaliyetlerin araç ve gereçleri, geziler, sağlık hizmetleri (gençlik kampı reviri imkanıyla), güvenlik ve denetim, AQUA Tişörtü, Gençlik kampları ücretine dahil olan hizmetlerdir.

ADANA Gençlik Kampları ücretine Dahil Olmayanlar

Gidiş – dönüş yol ücreti, uçak bileti, otobüs bileti, kampın revir imkanlarını aşan ilaçlar ve sağlık hizmetleri, su sporlarında;jet ski ve paraşüt gençlik kampları ücretine dahil olmayan hizmetlerdir.

 

ADANA YAZ KAMPI AKTİVİTELERİ


SU SPORLARI

Kampçılarımız Antalya -Kemer sahil şeridinde bulunan, kamp merkezine 300 mt uzaklıktaki fantasia Tatil Köyü su sporlarında Banana – Sörf – Ringo – süper mabel -Jet ski -Paraşüt- Kano gibi Aktiviteleri

Yapma imkanı bulacaklardır.Kampçılarımıza profesyonel su sporları ekibi ve hocalarımız eşlik edecektir.


DALIŞ EĞİTİMİ

Kampçılarımız ilk kez su altının büyülü dünyasıyla tanışacaklar. Eğitim sırasında alacağınız teorik bilgiler sizi dalışta uygulanan bazı kuralların niçin o şekilde uygulandığı konusunda aydınlatacak, kullanacağınız dalış ekipmanını  yani (A,B, C,ekipmanı)yani PALET,MASKE,ŞNORKEL i yakından tanıyacaksınız ve dalışla ilgili tüm temel prosedürleri öğreneceksiniz.Kampçılarımız önce Teorik ,sonra havuzda Tüplerle,dalış eğitimi ve sonra deniz dalışıyla programını tamamlar.


BİNİCİLİK EĞİTİMİ

En çok sevilen sporların başında gelen binicilik stresten uzaklaşma ve ruhsal dinginlik için tercih ediliyor. At binme binicinin postürüyle ilgili tüm kaslarını eşsiz bir şekilde çalıştıran, vücut için etkili bir spor olarak kabul ediliyor. Ayrıca Dünya da hayvan ile birlikte yapılan tek spor dalı.

Kampçılarımız ahırlarda atları havuç ve elma ile besledikten sonra, eğitmenler eşliğinde manej alanında ata binmeyi Öğreniyorlar.Binicilik Eğitiminden sonra Harika bir orman turuyla sporlarını tamamlıyorlar.


PAINTBALL

Paintball boya topu ve straji ile oynanan bir oyundur,Kampçılarımız; Gençlik ve Spor Bakanlığından onaylı, Sahalarımızda Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından yetki verilmiş personel istihdam eder.Kemer lokasyonuna yakın Göynük beldesinde yer alan Kemer Paintball sahamız 10.000 m2 lik alana sahptir.Kampçılarımız bu alanda paintball oynayarak Eğlencelerini  tamamlar.


YüKSEK İP PARKUR

Kampçılarımız ;Ağaç tepelerinde veya direkler üzerinde halat köprüleri, tüp tünelleri, titrek köprüler, denge kirişleri, dev salıncaklar, tırmanma panoları, tırmanma ağları gibi onlarca birbirinden farklı ve eğlenceli adrenalin dolu turları Kampçılarımıza yaşatır.

Yüksek ip parkurları çeşitli yüksekliklerde bulunabilir. Burada kullanıcılar, sürekli ileri bir emniyet sistemi ve dağ sporları için geliştirilen donanımla emniyete alınmıştır.


ALTERNATİF AKTİVİTELER

izcilik – Çadır Kurma & Çadırda Konaklama – Okçuluk ve Plaj Voleybolu
Gece Aktiviteleri: Kamp Ateşi – Kovboy Gecesi – Animasyon & Yarışmalar – Açık Hava Sineması – Disco – Karaoke – Playback


TARİHİ TURİSTİK GEZİLER

Gençlik kampları gezileri yat gezisi ile başlayıp Türkiyenin en güzel sahil şeridine sahip, doğal güzelliklerin ve tarihin iç içe geçtiği Antalya ilimizde devam eder. Düden şelalesi, Olimpos,  Fasalis, Perge, Antalya Kale içi, Antalya müzesi başta olmak üzere Antalyada bulunan tarihi ve turistik yerler kampçılarımızla ziyaret edilir. Çevre gezimiz Türkiyenin en büyük su kaydırakları merkezi olan AQUA parkta eğlenceli ve hiç unutamayacakları bir gün ile devam eder.


İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Kampımızda, gün içinde uygulamalı ingilizce Eğitimi ve aktif öğrenme pratiği gerçekleşmektedir.
Kampçılarımızın kimi zaman gruplar halinde, kimi zaman yaş gruplarıyla, bazen de kendi başlarına yapacağı çalışmalarla; aktif ve keyifli bir ingilizce eğitimi almaları sağlanır. Yaz Kampları boyunca yaklaşık “15” saatlik ingilizce dersleri verilir. Bu teorik derslerle birlikte eğitmenler dil eğitimini aktivitelerle birleştirerek gün boyu sportif ve sosyal etkinliklerle Kampçılarımızın uygulamalı olarak ingilizce eğitimi almalarını sağlayıp, onları pratiğe yöneltirler.


KONAKLAMA

Gençlik kampı Türkiyenin en güzel sahil şeridinde, Toros dağlarının eteklerinde tarih, doğa ve denizin iç içe geçtiği Antalya – Kemer Çamyuva da bulunmaktadır. Kampçılarımız On dönümlük arazi üzerine kurulmuş olan kendimize ait Ahşap Bungalovlardan oluşmaktadır.  Ayrıca tesis içerisinde Binicilik Maneji , Eğitimli  Arap ve ingiliz Atı, Yüzme Havuzu, bulunmaktadır. Kamp merkezi Antalyaya 20 km. Havaalanına 30 km mesafededir. Tüm odalarda yirmi dört saat sıcak su, klima ve tv mevcuttur. Kampçılarımız Bungalovlarda her odada yaş gurubuna göre üç , dört veya beş kişi olarak konaklayacaklardır.


EĞİTMENLER

Eğitmenlerimizin hepsi kendi konusunda ihtisas yapmış, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, deneyimli, Pedagojik Formasyon ve Okul öncesi eğitim almış, iletişimi kuvvetli, Spor Akademisi mezunu kişilerden oluşmaktadır. Kampçılarımızın atacakları her adım eğitmenlerimizin gözetimi altında olacaktır.


GÜVENLİK

Kampçılarımızın emniyeti otel güvenliği tarafından sağlanacak, gençlik kampı yetkilileri tarafından da desteklenecektir. Ayrıca geceleri nöbetçi eğitmenlerimiz görev yaparak güvenliğin devamlılığını sağlayacaklardır.


SAĞLIK

Gençlik Kampları olarak en hassasiyet gösterdiğimiz konu sağlık konusudur. Kamp süresi boyunca tesisimizde 24 saat boyunca sağlık personeli bulunmaktadır. Daha acil ve komplike sağlık sorunlarıyla karşılaştığımızda ise Kemerde bulunan ÖZEL YAŞAM HASTANESinin bizlere sağladığı yirmi dört saat doktor ve ambulans hizmeti devreye girer. Kampçılarımız gençlik kampı boyunca Koç Alliance sigorta tarafından güvence altında bulunmaktadır.


ULAŞIM

Yaz kampları söz konusu olduğunda kampçıların güvenli ve rahat yolculuk yapabilmeleri için şoför seçiminde ekstra hassasiyet gösterilir. Otobüslerde her türlü sağlık ve güvenlik önlemi alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler, mesaj ve telefon aracılığı ile bilgilendirilir. isteyen aileler çocuklarının ulaşımında uçağı tercih edebilir ya da kamp alanına kendileri teslim edip bitiminde ise kendileri teslim alabilirler. Kampa Uçakla katılan çocuklarımızı hava alanında gurup liderleri karşılar ve servisle gençlik kampları merkezine getirir.


YEMEK

Gençlik kampları denilince akla ilk gelen şeylerden biri aktivitelerle birlikte harcanan enerjilerdir. Haliyle kampçılarımızın kaybettikleri enerjiyi sağlıklı şekilde yeniden almaları için yemek listelerimiz uzman diyetisyenler tarafından hazırlanmaktadır. Yemeklerde kalite standartlarına sahip Türkiyenin köklü markalarının ürünleri tercih edilmektedir. Beslenme programımız günde üç öğün hazırlanan ana yemeklerimizin yanı sıra aperatif öğünlerle de desteklenmektedir.


GENÇLİK KAMPI HATIRASI

AQUA Kamp a katılan tüm kampçılarımıza AQUA Tişörtü ve katılım sertifikaları verilmektedir. Aynı zamanda kamp süresince yapılan eğitimler ve aktiviteler, fotoğrafçılar tarafından kaydedilir. Çekilen fotoğraflar Sosyal Medyada Aqua Kamp Facebook sayfasından velilerimiz için günlük aktiviteleri fotoğraf olarak aktarılır ve gençlik kampları hatırası olarak kampçılarımıza hediye edilir.


KAMPTAKİ ÖRNEK BiR GÜNÜMÜZ

08:00-08:30 Kalkma ve kişisel temizlik
08:30-08:45 Sabah sporu
08:45-09:30 Kahvaltı
09:45-11:30 Su sporları (Sörf,Banana, Ringo, Dalış Eğitimi vb.)
11:45-12:30 Otele dönüş ve dinlenme
13:00-13:30 Öğle yemeği
13:30-15:00 Dinlenme
15:00-16:15 Spor aktiviteleri (Yüzme, Basketbol, vb.)
16:30-17:30 ingilizce Eğitimi
17:30-19:30 Binicilik eğitimi
19:30-20:00 Akşam yemeği
20:30-22:30 Gece animasyon eğlenceleri ve disko
23:00-00:00 Odalara çıkma ve yatma için hazırlık

Not: Örnek programda bulunan aktiviteler hava durumu, çevre faktörleri vb durumlarda kamp yönetimi değişiklik yapılabilir.

Gençlik kampları için programladığımız kamp günü bu şekilde olup her anında çocuklarımızın her türlü gelişimini destekler niteliktedir.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ADANA GENÇLiK MERKEZi
REŞATBEY MAHALLESi STADYUM CADDESi (REŞATBEY SAĞLIK OCAİI KARŞISI) NO:18 SEYHAN/ADANA
ili:ADANA

ADANA YüREİiR GENÇLiK MERKEZi
KAZIM KARABEKiR MAHALLESi FULYA CAD. NO:8 YüREİiR/ADANA
ili:ADANA

ADANA KOZAN GENÇLiK MERKEZi
KARACAOİLAN MAHALLESi ANDIL CADDESi NO:160/A KOZAN/ADANA
ili:ADANA


Adana gençlik kampları;  Aladağ(Karsantı) Yaz kampı, Ceyhan Yaz kampı, Çukurova Yaz kampı, Feke Yaz kampı, İmamoğlu Yaz kampı, Karaisalı Yaz kampı, Karataş Yaz kampı, Kozan Yaz kampı, Pozantı Yaz kampı, Saimbeyli Yaz kampı, Sarıçam Yaz kampı, Seyhan Yaz kampı, Tufanbeyli Yaz kampı, Yumurtalık Yaz kampı, Yüreğir Yaz kampı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adana Gençlik Kampları ,günümüzdeki Adana gençlik kampı, geleneksel programları Adana yaz gençlik kampı olan doğa yürüyüşü Adana gençlik kampı, kanoyla dolaşma Adana yaz kampları ve kamp ateşi yakmak Adana gençlik kampı ,gibi etkinlikler dışına Adana yaz kampları çıkmaktadırlar. Yeni tür Adana gençlik kampları düzenledikleri yere Adana yaz kampları özgü kara ya da su sporlarının Adana yaz gençlik kampları, yanı sıra çeşitli sanat dallarıyla el sanatları Adana gençlik kampları, alanlarında bir dizi etkinlik Adana Gençlik Kampları olanağı sunarken, Adana gençlik kampı bazıları da gibi belirli bir dala ya da binicilik, Adana yaz gençlik kampları tenis, okçuluk, satranç, tüplü dalış Adana gençlik kampı gibi özel  Adana yaz kampı ve Gençlik Kampları, ilgi alanlarına  Adana yaz kampı ve Gençlik Kampları, ağırlık verebilir.

 

Gençlik kampları özellikle Adana yaz kampı, içine kapanık, öz Adana yaz kampı,güveni yeterli olmayan Adana yaz kampı,çocuklar için Adana yaz kampı,kendini geliştirme Adana yaz kampı,fırsatı verir. Yaz Kamplarında, çocukların yaşamı için Adana yaz kampı,gerekli  Adana yaz kampı ve Gençlik Kampları, tüm Adana yaz kampı,sorumluluğu alması Adana yaz kampı,sağlanır. Kamplarda çocuğun ne  Adana yaz kampı ve Gençlik Kampları, yapması Adana yaz kampı,gerektiğini  Adana yaz kampı ve Gençlik Kampları, hatırlatacak Adana yaz kampı,ve her zaman yanında Adana yaz kampı,olan anne ve babası yoktur. Adana yaz kampı,Öğrenciler kamp kurallarına Adana yaz kampı,uyarak üzerine düşen Adana yaz kampı,sorumlulukları yerine Adana yaz kampı,getirmesi Adana yaz kampı,sağlanır. Anne ya da babası Adana yaz kampı,onun yapması gereken Adana yaz kampı,bir görevleri, kampta onun Adana yaz kampı,yerine yapamaz. Yaz kamplarında  Adana yaz kampı ve Gençlik Kampları, çocuklar kendi Adana yaz kampı,işini kendi yapmayı  Adana yaz kampı,  öğrenmesi  Adana yaz kampı ve Gençlik Kampları, açısından Adana yaz kampı,eğitim alır. eğitimin  Adana yaz kampı,  toplumsal temelleri  Adana yaz kampı,  ve karşılaştırmalı eğitim  Adana yaz kampı,  hakkındaki görüşleri  Adana yaz kampı ve Gençlik Kampları,   test edilir. Gençlik kampı  Çocuklarımızın  Adana yaz kampı,  toplumdaki konumu  Adana yaz kampı,  açısından, Gençlik  Adana yaz kampı ve Gençlik Kampları, Hizmetleri ve Spor  Adana yaz kampı ve Gençlik Kampları, İl Müdürlüğünün ortaklaşa  Adana yaz kampı ve Gençlik Kampları, organize ettiği Temel Jimnastik Spor Okulu  Adana yaz kampı ve Gençlik Kampları, antrenörü spor okullarına  Adana yaz kampı ve Gençlik Kampları, katılan ve uzun bir  Adana yaz kampı ve Gençlik Kampları, dönemdir eğitim Profesyonel Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, Öğrenci Koçu “Yaz okullarının Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, amacı, sadece tatil çocuğun Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, eğlenmesi ve heyecanlı tecrübeler Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, yaşaması değil; aynı Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, zamanda sosyal,  Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampları,  duygusal ve Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampları, yetenek gelişimlerine,   Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampları,  Yaz kamplarında uçakla, ANKARA, ADANA, İZMİR, BURSA, ANTALYA, görev alan Yaz Kampı ve Gençlik Kampı İstanbul, personeli  Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampları,  Özenle seçmişlerdir ve    Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampları,  kamp öncesi onlara  Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampları,  ,özel eğitim vererek  Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampları,   uygulayacakları,  Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampı, olması nedeniyle ciddi Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampı, olarak düşünülüp, Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampı, değerlendirilmesi gereken kurumlar Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampı, olarak öne çıkıyor. Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampı, Bir çok ailenin Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampı, de çocuğunu Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampı, yaz okuluna Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampı, göndermek istediklerini  Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampı, görüyoruz.yaz kampı;  Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampı, çocuk  psikolojisi, okul  Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampı, öncesi  eğitimin önemi, öğrencilerin başarısızlık  Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampı, nedenleri ve isteksiz öğrencilerin Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampı,  derslerde tutumlarının  Adana Yaz Kampı ve Gençlik Kampı, önlenmesi gibi konular,   Adana Yaz Kampı21 yıllık yaz kampı, tecrübe  Adana Yaz Kampı ile hazırladığımız  Adana Yaz Kampı programı, gençlere  Adana Yaz Kampı kendilerini ifade   Adana Yaz Kampı eden    Adana Yaz Kampı daha iyi

 

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir