Yaz kampı söz konusu olduğunda velilerimizin en çok endişelendiği konular arasında sağlık gelmektedir. Çocuklarımızın doğa ile iç içe oldukları, spor yaptıkları bu alanda herhangi bir aksaklık için tam donanımlı olarak kampa hazırlandığımızı belirtmek isteriz.

Yaz kampı derslerimiz zaten ilk yardım eğitimi olan hocalarımız tarafından verilecek fakat onun dışında daha ciddi durumlar için bir adet kamp doktorumuz bulunmaktadır. Kendisi çocuklarla çalışacak psikolojik donanıma sahiptir ve bizimle aynı yerde kalacaktır. Bu sebeple sadece aktivite esnasında değil günün yirmi dört saati kamp doktorumuza erişme imkanımız vardır. Doktorumuz bir aksaklık olmasa da çocuklarımızı gün içinde ziyarete gelir.

Bir rahatsızlık esnasında doktorumuzun kampçılar Özel olarak ilgilenebilmesi için revir imkanımız mevcuttur. Eğer Yaz kampı doktorumuzun müdahalesi ve kampımızın revir imkanlarını aşacak bir sıkıntı yaşanırsa en yakındaki devlet hastanesi ne kampçılar en güvenli şekilde ulaştırılır.

Kayıtta bize verilecek olan kampçının genel sağlık bilgileri bu konuda çok önemlidir. Zaten size danışılarak edilecek olan hareketlerin ivedilik kazanması açısından çocuğun genel sağlık durumunun tablosuna ihtiyacımız her daim vardır. Bu sebepten kayıt esnasında çocuğunuzun sağlık durumuyla alakalı kroniklemiş ya da o an için süregelen rahatsızlıklarını belirtmeyi unutmayınız.

Çocuklarımızın sağlığın her şeyin önünde tuttuğumuzdan, uzun yıllar boyu edindiğimiz Yaz Kampı tecrübelerimizle gözünüzü arkada bırakmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro
YAZ KAMPINDA NEDEN DOKTOR BULUNDURMALI?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir