Aqua Spor Kulübü olarak  jimnastik kursumuzu Üsküdar Burhan Felek Spor Kompleksi içinde Bulunan Jimnastik Kubbe Salonu ve Bir adet Ritmik Jimnastik Kursunun Yapıldığı Salonda vermekteyiz. Bu iki Jimnastik Salonunun da İşletmesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne aittir. Aqua Spor Kulübünün Dışında, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından sürekli olarak Çocuk Guruplarına yönelik jimnastik Kursu Eğitimi vermektedir.

Aynı zamanda Aqua Spor Kulübü Zeynep Kamil de bulunan Sağlık meslek Anadolu lisesi kapalı spor salonunda da hizmet vermektedir. Aqua Spor Kulübü, bir çok Spor Dalı gibi Jimnastik Kursları Düzenlemektedir.

Jimnastik kurslarımız sayesinde 1994 Yılından dan beri jimnastik alanında çok fazla başarılı sporcu yetiştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Hala Türkiye’de yapılan Artistik jimnastik, trambolin jimnastiği, sportif aerobik ve ritmik jimnastik branşında faaliyet gösterip yarışmalara katılan sporcularımız mevcuttur.

Aqua Spor Kulübü  yıllardır Spora ve Sporcuya verdiği önemle hizmetinizdedir.Yetişkin Jimnastik, Pilates ve Çocuklara özel yada grup dersleriyle, stüdyo derslerimizle aradığınız her şeyi Aqua Spor Kulübünde bulabilirsiniz.

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro
EN İYİ JİMNASTİK KURSU NEREDE?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir