Türkiye‘de yetişkinlere ve çocuklara yeni eğitim programları  uyguladığımız metot’ la yüzmeyi çok kısa sürede öğrenebilirsiniz. Bu eğitim modeli ile yüzme bilmeyen kalmayacaktır.

Bu sene yeni yüzme havuzumuzda, Gurup ve Özel yüzme dersleri başlıyor. Yüzme havuzumuz İstanbul Anadolu Yakasında Burhan felek tesisleri içerisinde bulunan Galatasaray yüzme Havuzunda eğitimlerini almaktadırlar. Yüzme Kurslarını Konusunda uzman Antrenörler vermektedir.

ÇOCUKLARDA YÜZME DERSİ PROGRAMI NASIL OLMALI?

Çocuk Guruplarına pedagojik formasyon eğitimi almış eğitmenler eşlik edecektir. Küçük yaş çocuklarımız Yüzme Okullarında çeşitli testlerle seviye testi yapılarak yetenekli olan çocuklar lisanslı olarak yüzme sporuna adım atarlar.

 

YETİŞKİNLERDE YÜZME KURSU NASIL YAPILIR?

Yetişkinlerde, Guruplar 5 kişiliktir. Burada da guruplar arasında farklılık olmakta ve seviyelerine göre ayrılmaktadır. Aqua yüzme olarak amacımız her zaman daha kaliteli eğitim vermek ve yüzmeyi kısa sürede öğretmek için özen göstermektedir.

ÖZEL YÜZME DERSİ KİMLER ALMALI?

Bu eğitimlerin dışında, Bire bir olarak Özel yüzme dersi‘ de alabilirsiniz. Tabi ki Özel yüzme kursunun performansı yüksek olacaktır. Bunun nedenini önceki yazılarımızda detaylı olarak anlatmıştık yinede kısa olarak anlatacak olursak eğitim seviyesi kişinin özelliklerine ve seviyesine göre hocalar rol model olarak yüzme öğretilir.

Sizde Yüzme kurslarındaki yerinizi ayırta bilirsiniz. Her öğrencimiz bu Yüzme kurslarına en kısa sürede kayıtlarını yaptırabilirler. Haydi yüzmeye!!!

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro
HAYDİ YÜZMEYE YÜZME KURSLARI BAŞLIYOR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir