Okulların kapanması ile yaklaşık 8 Milyona yakın Öğrenci Tatile çıktı. Ailelerin Yaz boyunca çocuklarının boş zamanlarını nasıl değerlendiririz sorusunun cevaplarından biride hiç kuşkusuz Yaz Kampları yada Gençlik kamplarıdır. Çocukların gelişimi açısından dikkat çekmektedir.

Yılda yaklaşık 5000 öğrenci yaz kampları ve yaz okullarından faydalanmaktadır. Bu yılda ebeveynlerin ilk tercihi olmaktadır. Çocuklar için Bulunmaz bir karne hediyesi olacaktır. Yaz kampları yeni programları ile bu yaz başlıyor. Çocuklarımız için yeni etkinliklere survivor parkurları gibi yeni Aktivitler eklendi.

Çocuklarımızın ilerde belli konumlara gelmesi burada kazandıkları birikimler olacaktır. Türkiye’nin kendine ait ilk kamp merkezi olan Aqua Kamp bu konuda lider kurumların başında gelmektedir. Avrupa’da ve Dünyada okul dışı eğitime oldukça önem verilmektedir. Türkiye‘de bu konunun önemi yeni yeni anlaşılmakta ve Aileler Okul dışındaki boş zamanlarını sosyal faaliyet yaparak değerlendirme yoluna gitmektedir.

Bu programların en büyük özelliği ise Çocuklar yaşıtları ile tatil yapma, öz güven kazanma ve sosyalleşmeleri açısından önemli bir yer tutmaktadır. Yurt içinden ve Yurt dışından gelen yerli ve yabancı öğrencilerin kendi kültürlerini bir birine aktarmaları açısından çok iyi bir ortam oluşmaktadır. Bu tür kamplarda İngilizcelerini geliştirmeleri açısından pratik yapma imkanı bulacaklardır.

Yurt içinden ve Yurt dışından gelen öğrenciler Antalya İlimizde toplanarak servislerle Kemer – Çamyuva da ki kamp merkezine Ulaşırlar. Sizde Çocuklarınız için yerinizi ayırtmayı unutmayınız. Bunun için yapmanız gereken web sayfasından online kayıt formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

This site is using SEO Baclinks plugin created by InfoMotru.ro and Locco.Ro
YAZ KAMPLARI BAŞLIYOR!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir